+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

RIGHT כניסה אוטומטית ופקודה עוקבת טייק פרופיט

Share |
    בסרטון מובא הסבר כיצד משדרים פקודה משולבת, קניית אופציות מעוף וופקודה מותנית טייק פרופיט אוטומטי הכוללת נעילת רווח.
    - הנך מוזמן לבקר בדף הבית ולהתנסות בחינם מ מערכת מסחר אוטומטי.
    - מערכת המסחר Go4iTrader מתממשקת למערכת ה FMR שלך.

אין לראות בדבריי יעוץ או המלצה לקניה \ מכירת נייר ערך כזה או אחר,כל העושה זאת,על אחריותו האישית בלבד
    מסחר אוטומטי בבורסה,Go4it

בוקר טוב חיים
    לא הצלחתי להבין איך לבצע מספר דברים
    1. אחרי שנכנסתי לטרייד וצברתי רווח איך אני מעלה את נקודת הסטופ?
    2. נכנסתי לטרייד ואני ברווח איך אני מממש חלק מהרווחים?
    מכל אלה שאין להם דבר לומר, הנעימים ביותר הם השתקנים.

ציטוט נכתב במקור על ידי haviv צפיה בהודעה
    בוקר טוב חיים
    לא הצלחתי להבין איך לבצע מספר דברים
    1. אחרי שנכנסתי לטרייד וצברתי רווח איך אני מעלה את נקודת הסטופ?
    2. נכנסתי לטרייד ואני ברווח איך אני מממש חלק מהרווחים?
    היי

לגבי השאלה 1

בעיקרון כאשר אתה סוחר עם מערכת מסחר אוטומטי אתה לא אמור " להעלות את הסטופ " כי יש פה עניין של ערוב רגש בשיטת המסחר שלך
    אתה יכול לעשות 2 דברים - 1.לשים מבעוד מועד פקודה שתנעל לך רווח שיספק אותך מהטרייד שצפית
    2.לבטל את הפקודה ולהזין לה פקודת סטופ לוס חדשה שתתאים " לסרטים " שנכנסת אליהם

לגבי שאלה 2
    כל פקודה מתנהלת כגוף עצמאי לכל דבר, כלומר אתה לא יכול אחרי שנכסת לפצל הוראות, הפתרון הוא מאוד פשוט, אם אתה סוחר נניח עם 3 אופציות אז תשים מראש לאופציה אחת פקודה לנעול רווח מהר יותר שתיתן מענה לטרייד שאתה חושש שלא ישלם לך הרבה, לאופציה אחרת תיתן ללכת כמה שיותר ולאופציה שתיתן מענה ליום שהשוק הולך לכיוון אחד בלבד , ופקודה שלישת תהיי יותר סולידי, כך תוכל לממש חלק מהרווחים - לכל כמות אופציות פקודה אוטומטית עם נתונים אחרים שנותנת מענה למצבי שוק שונים.

מקווה שעזרתי
    אין לראות בדבריי יעוץ או המלצה לקניה \ מכירת נייר ערך כזה או אחר,כל העושה זאת,על אחריותו האישית בלבד

לצערנו אנו לא יודעים אם טרייד שבו ניכנסנו ריווחי \וכמה ריווחי.
    במידה ויש לי רווח של 100 ש"ח וברצוני לשנות את הסטופ ל20 ש"ח מעל שער כניסה, אין לי אפשרות לעשות זאת?

במידה ויש לי רווח של 100 ש"ח וברצוני לשנות את הסטופ ל20 ש"ח מעל שער כניסה, אין לי אפשרות לעשות זאת?
    שאלה. אם אני פותח פקודה חדשה בשורט לאותו טרייד שאליו נכנסתי , במחיר של איקס שקלים מעל שער הכניסה ומבטל את הפקודה המקורית האם הפקודה החדשה יכולה להוות סטופ לטרייד בו אני נמצא?

שאלה. אם אני פותח פקודה חדשה בשורט לאותו טרייד שאליו נכנסתי , במחיר של איקס שקלים מעל שער הכניסה ומבטל את הפקודה המקורית האם הפקודה החדשה יכולה להוות סטופ לטרייד בו אני נמצא?
    אין לך אפשרות לשנות בפקודה ההתחלתית שאיתה התחלת את הטרייד- הפתרון- לבטל את הפקודה ההתחלתית, ולתת פקודת שורט חדשה, ומאותו רגע להתחיל לנייד את הסטופ באותה פקודה באופן ידני ( את זה אפשר לעשות ללא הצורך בביטול הפקודה ).

כפי שאמרתי - אתה יכול

להלן הפתרונות:

1.לשים מראש פקודה שאם יש רווח של 100 שח זה יזוז לטייק של 20 ! זה אוטומטי מבלי להתעייף ומבלי לעקוב
    2.למחוק את הפקודה ולשים חדשה כפי שאמר zzr

פקודה שכבר בוצעה לא ניתן לעדכן

כן

שאלה נוספת: האם אני יכול לשדר פקודת כתיבה במדד או מחיר גבוה מזה הנוכחי?

שאלה נוספת: האם אני יכול לשדר פקודת כתיבה במדד או מחיר גבוה מזה הנוכחי?
    כן ניתן בגרסה 3 לסחור בצורה אוטומטית גם בפריצה וגם בתמיכה\ התנגדות

מידע על האשכול

Users Browsing this Thread

1 גולשים צופים באשכול זה. (0 חברים 1 ואורחים )

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •