צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

ספרי בורסה ושוק ההון


תחום ה מסחר בשוק ההון הלך והתפתח בשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגית, ההתפתחות הגלובלית וזמינות האינטרנט, יותר ויותר בני אדם החלו להתעניין במסחר בשוק ההון על כל סוגיו.

כידוע, כבכול תחום, על מנת להתמקצע יש צורך להשקיע בלימוד מעמיק ויסודי של אותו תחום בו אנו רוצים להצליח. בתחום המסחר בשוק ההון ההצלחה משמעה אחת - להרוויח כסף והרבה ! זה פשוט, ככל שתתמקצע יותר  - תרוויח יותר.
 
על כל משקיע בשוק ההון, בין אם הוא מתחיל, בין אם הוא מנוסה ובין אם מומחה להמשיך לחקור את תחום המסחר בו הוא בחר לסחור וזאת על מנת להשיג תשואות חיוביות גבוהות ככל שניתן.
לצערנו הרב המונח " דמי לימוד " הוא חלק בלתי נפרד מתהליך התמקצעותו של סוחר בשוק ההון, לכן על הסוחר להשיג נסיון רב ככל הניתן במינימום אפשרי של עלות בדמי לימוד.
לא פעם סוחר בשוק ההון רוצה להתחיל להתמקצע בתחום, אך אין לו את הזמן הפנוי במירוץ החיים להשקיע בקורס מסודר.
הספרות העברית בנושא מסחר בשוק ההון מאפשרת לך הסוחר בשוק ההון להכיר בצורה מעמיקה ולרכוש ניסיון שלא פעם היה עולה אלפי שקלים בעלות מנימליות, הלימוד אינו רק לסוחר המתחיל אלא גם לסוחר המנוסה ולסוחר המומחה שכן תמיד אפשר לשפר את שיטת המסחר, לכן מומלץ לכל משקיע בשוק ההון להכיר גם דרך הספרות המקצועית את עולם המסחר, ניירות ערך שונים והתנהגותם, דרכי קבלת החלטות, איך לשלוט באמוציות בזמן המסחר, פסיכולוגיית המסחר, תוכנות מסחר אוטומטי, אסטרטגיות מסחר, ניהול סיכונים ועוד נושאים רבים ומגוונים אשר מעניקים למשקיע בשוק ההון כלים, ידע וניסיון אשר מגדילים את הסיכוי שלו משמעותית להשגת תשואות חיוביות.
הנך מוזמן לבקר בתפריט הספרים המוצעים על ידי GO4IT המופיע בצד ימין ולרכוש נסיון וידע אשר הכרחי להתקדמותך בתחום המסחר בשוק ההון.
לפרטים נוספים,


גולשים שהתעניינו במוצר זה התעניינו גם :