חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

5 טיפים למשקיע בבורסה

5 טיפים למשקיע בבורסה


עבור המתחילים והמתקדמים שביניכם, שלא התנסו עדיין ניסיון רב ועתיר במסחר בבורסה, הכנו מספר טיפים שיעזרו לכם לנהל את ההשקעות שלכם בצורה חכמה יותר, ולהשיא רווחים.

לא לשים את כל הביצים בסל אחד

או בשמו המקצועי – פיזור. תמיד דאגו לפזר את ההשקעות שלכם בין אפיקי השקעה שונים. הרי יש כל כך הרבה אפשרויות לבחור, אז למה לקחת את הסיכון שהמנייה המרכזית עליה השקעתם תקרוס ותגרור עימה הפסדים כלכליים עבורכם.

בדיקה מקדימה שווה זהב (או כסף)

כאשר אנו בוחרים להשקיע במניה, יש לעשות זאת מהסיבות הנכונות. השקעה בבורסה אינה הימור, אלא סיכון מחושב, וכאשר אנו בוחרים את המניה עליה נשים את כספינו, נעדיף לעשות זאת ממקום שקול ומתוכנן, שבדק את האפשרויות העומדות לנגד עיניו. בעידן המודרני בו מידע נגיש קיים בשפע, ניתן לבצע מגוון בדיקות מקדימות על החברה בה אתם מעוניינים להשקיע. בדיקה מקדימה עשויה להעלות לכם נקודות חשובות שיכולות להשפיע על אפיקי ההשקעה שלכם.

מגמה מינורית

בתחום ההשקעות בבורסה, קורה לפעמים שמניה כזו או אחרת מתנהגת בצורה מוזרה וחריגה למשך מספר ימים. מכיוון ששוק המניות מתחלף בקצב מהיר ועדכני, המעקב אחר השינויים בערכי המניות יכול להתבצע אפילו מדקה לדקה. במידה והמניה שלכם מראה התנהגות היוצאת מגדר הרגיל, כדאי לבדוק האם מדובר בשינוי מגמה של ממש או במגמה זמנית וקטנה שמתאזנת בהסתכלות ארוכת טווח. מידת ההצלחה של השקעה בבורסה, על אף השינויים התדירים בה, נמדדת לאורך זמן ובטווח רחוק ולא יום ביומו.

נבואות ותחזיות נוטות להתגשם

ערכה של מניה בבורסה נקבע על פי ההיצע והביקוש למניה זו. ככל שהביקוש למניה גדול יותר, כך ערכה עולה, ולהיפך. פעמים רבות מומחים, אנליסטים ואנשי כלכלה מכריזים בציבור על נבואה או תחזית לגבי מידת ההצלחה של מניה זו או אחרת. בין אם מדובר בתחזית מבוססת, ובין אם מדובר בשינוי דעת קהל, העובדה הקיימת היא שתחזיות המוכרזות בציבור נוטות להגשים את עצמן.

שליטה ובקרה

בתחום של מסחר בבורסה, שליטה ובקרה הם שם המשחק. על מנת לעקוב אחר השינויים התכופים המתרחשים בשוק הבורסה, יש צורך לשלוט בשינויים אלו. דרך נוחה ויעילה לעשות זאת היא שימוש בתוכנת מערכת מסחר, המאפשרת יצירת התראות בהתאמה אישית, מעקב מקוון אחר שינויים בשוק הבורסה, וביצוע פעולות רכישה ומכירה. מערכת מרכזית אחת דרכה מתבצעות כל הפעולות יכולה להקל מאוד על תהליך ההשקעה שלכם בבורסה.