חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מערכת מסחר

עובדה ידועה כי מערכת מסחר היא כלי העבודה שלך כאשר אתה מבצע מסחר בשוק ההון, באמצעות מערכת מסחר אתה קונה או מוכר ניירות ערך, צופה בנתונים, מנתח, מזין פקודות מסחר אוטומטי ועוד ולכן חשיבותה של מערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן ברורה.

מערכת מסחראם נדמה את ביצוע מסחר בבורסה למירוץ מכוניות אז נגלה שיש הקבלה. כפי שנהג המשתתף במירוץ מכוניות שואף, על אף כישוריו, לנהוג במכונית המתקדמת ביותר ובעלת הביצועים הגבוהים ביותר על מנת להעלות את היתרונות היחסיים שלו לעומת משתתפים אחרים בתחרות המירוץ ובכך את הסיכויים שלו להגיע למקום הראשון, כך גם אתה כסוחר בבורסה צריך לשאוף לסחור עם מערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן וזאת על מנת " להגיע למקום הראשון "  - להרוויח כמה שיותר כסף מביצוע מסחר בבורסה.

לא פעם ההבדל בין סוחר מצליח לסוחר שפחות מצליח הוא מערכת מסחר ומערכות התומכות החלטה שאיתם הוא מתנהל במסחר.

תוכל לנווט בין הקטגוריות שלהלן גם דרך תפריט מערכת מסחר שנמצא בצד ימין, בקטגוריה זו אספנו מספר מערכות מסחר ומערכות תומכות החלטה אשר יכולים לסייע לך רבות בעת ביצוע מסחר בבורסה.

למידע מפורט על מערכת מסחר FMR
למידע מפורט על מערכת מסחר אוטומטי Go4iT
למידע מפורט על סימולטור מסחר Go4iTrainer
למידע מפורט על מערכת מסחר OrderNet 2


לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד הכוללת מערכת מסחר מתקדמת, עמלות מסחר מוזלות ושירותי מסחר מתקדמים. אשר התקבלו כחלק מקבוצת רכישה...
מסחר אוטומטי זה GO4IT
• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

 

חשיבותה של מערכת מסחר עבור סוחר בבורסה

אם נדמה את ביצוע מסחר בבורסה למירוץ מכוניות אז נגלה שיש הקבלה. כפי שנהג המשתתף במירוץ מכוניות שואףלנהוג במכונית המתקדמת ביותר ובעלת הביצועים הגבוהים ביותר על מנת להעלות את הסיכויים שלו להגיע למקום הראשון, כך גם אתה כסוחר בבורסה צריך לשאוף לסחור עם מערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן וזאת על מנת "להגיע למקום הראשון" - להרוויח כמה שיותר כסף מביצוע מסחר בבורסה. לא פעם ההבדל בין סוחר מצליח לסוחר מצליח פחות הוא מערכת מסחר ומערכות התומכות החלטה איתן הוא מנהל את תהליכי המסחר שלו.

מה נותנת לנו מערכת מסחר?

מסחר בבורסה הוא תחום סבוך ומורכב, בו הנתונים משתנים ללא הרף בכל דקה ובכל שניה. מערכת מסחר היא מערכת תומכת לביצוע פעולות בבורסה, המאפשרת לסוחרים מכל רמה בבורסה לבצע את הרכישות והמכירות שלהם. המערכת מציגה בקלות ובפשטות נתונים הרלוונטיים לכם הנבחרים בהתאמה אישית. נתונים אלה יעזרו לכם בבוא העת לבצע את ההחלטות הנדרשות על מנת לבצע את הסחר. מערכת איכותית תספק אפשרות ליצירת התראות נבחרות בבחירה אישית, עבור יעדי ערך מסוימים. נוסף על הצגת נתונים נוחה ויעילה ואפשרות לבצע רכישות ותהליכי מכירה, מערכות מסחר מצוידות על פי רוב במערכות תומכות החלטה שהופכות את החיים שלנו לקלים הרבה יותר.

מהן מערכות תומכות החלטה?

מדובר למעשה במערכות המציגות ניתוח נתונים מורכב יותר מההצגה הפשוטה בהם נתוני הבורסה מגיעים על מנת לקבל החלטות נכונות יותר להליכי ההשקעה בהם בחרנו. מערכות תומכות החלטה במערכת מסחר יכולות להציג תרחישי אירועים לבחירתנו, שיקולים כלכליים במצבים משתנים ושילוב השקעות ליצירת פיזור סיכונים נכון.

כיצד בחירת מערכת מסחר נכונה תעזור לנו להגדיל את הרווחים?

המסחר בבורסה נעשה בשני רבדים, הפיזי והמחשבתי. הרובד המחשבתי הוא הרובד הסבוך, הוא זה שדורש מהסוחר את מירב העבודה. סוחר טוב ומיומן בבורסה ידע לעשות את הניתוחים הנדרשים, ואת כל המחשבה הכרוכה בפיזור סיכונים נכון שיביא לתשואה הגבוהה ביותר. על מנת להקל את חייו של הסוחר, ולפנות את מאמציו ואת כישוריו לתחום בו הוא באמת דרוש – התחום המחשבתי, נשתמש במערכת מסחר. מערכת מסחר מטפלת עבורינו, באופן אוטומטי כמעט לגמרי בכל הפינות הקטנות ברובד הטכני בו אנו מתעסקים בעת מסחר בבורסה. מערכת מסחר נכונה תביא לידי עלייה ברווחים על ידי חיסכון בזמן הדרוש לביצוע פעולות טכניות בסיסיות.