חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בבורסה במחשב ענן

כסוחר בבורסה עליך לנצל את ההתפתחויות הטכנולוגיות ככל הניתן על מנת להעלות את הסיכוי שלך להשיג תשואות גבוהות יותר.

אנו בחברת Go4it מצעים לך, המבצע מסחר עצמאי בבורסה בת"א, פתרון ייחודי - שרת מסחר -  " מחשב ענן ".

השירות מאפשר לך להתחבר למחשב מרוחק שנמצא " בענן " באמצעות כל מחשב עם חיבור לרשת האינטרנט ( ניתן גם דרך טלפונים סלולריים, מכשירי טבלאט, מחשבים ניידים ועוד ) ובו תוכל למצוא את שולחן העבודה האישי שלך, את התוכנות שהתקנת, את ההגדרות האישיות שלך, והחשוב מכל  - כסוחר בבורסה - תוכל להתחבר לבורסה הישראלית דרך מחשב הענן ולבצע פעולות מסחר ואף להריץ עליו מערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה.

כאשר אתה מתחבר לשולחן עבודה מרוחק הנמצא בענן, אתה יכול לסחור כרגיל כפי שאתה סוחר במחשבך האישי, אתה מקבל אי פי של מחשב הענן, שם משתמש וסיסמא ומתחבר ל- מחשב מרוחק אשר נמצא ברשת האינטרנט ונהנה מיתרונות רבים ( אשר יוצגו בהמשך ) שרות זה יעיל במיוחד באם אתה לא רוצה להתקין על כל מחשב שאתה נמצא בו מערכות הקשורות למסחר שלך בבורסה, כגון : תוכנות מסחר, מערכת מסחר אוטומטי, תוכנות אלגו טרייד ותוכנות תומכות החלטה שונות כגון תוכנה לניתוח טכני, באם אתה מעוניין להיכנס להתעדכן בנתונים שונים מהבורסה מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט מהארץ ומחו"ל ואף מטלפונים סלולריים, באם אתה רוצה לעדכן פקודות מסחר בכול רגע נתון במערכת המסחר שלך בין אם אתה סוחר על מערכת מסחר אוטומטי ובין אם אתה עדיין סוחר בצורה ידנית.

מידע נוסף על טכנולוגיית מחשוב ענן תוכל לקרוא בויקפדיה - מחשוב ענן

לפניך מספר שאלות ותשובות אשר עשויות להתעורר כאשר אתה מעוניין לסחור בבורסה באמצעות מחשב ענן.


מי צריך מחשב ענן ?

למעשה כל משקיע בבורסה חייב מחשב ענן באם הוא רוצה לסחור בצורה מקצועית ועם שקט נפשי, כאשר הוא יודע שיש גיבוי לתקשורת לאינטרנט וגיבוי לחשמל. לא פעם אנו נתקלים בלקוחות שהפסידו מאות ואף אלפי שקלים בגלל " הפסקת חשמל של 5 דקות " או בגלל " ניתוק רגעי " מהאינטרנט או בגלל שלא היו בקרבה למחשב שבו מערכת המסחר שלהם מותקנת ולא יכלו להגיב להתרחשויות בשוק. כאשר אתה סוחר עם מחשב ענן, מערכת המסחר שלך נמצאת אתך בכול מקום. !


מהן היתרונות במסחר בבורסה דרך מחשב ענן  ?

כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה אתה חייב לסמוך על סביבת העבודה שלך, המחשב שאתה סוחר בו, רציפות החיבור לאינטרנט ורציפות אספקת החשמל, שלא יהיו בו תקלות שנות ושיתאפשר לך מסחר שקט ורציף תוך אפשרות לקבל עדכונים שוטפים בכול מקום שתימצא בו. 

חלק מהדברים החשובים ביותר לשקט הנפשי שלך ולביצוע מסחר עצמאי מקצועי הוא להפעיל מערכת מסחר ( בין אם אוטומטית ובין אם ידנית ) על מחשב ש:

1. סבירות לניתוק מהאינטרנט קטנה מאוד ויש בו גיבוי למס' ספקי אינטרנט שונים.

2. לא יקפיץ כל מיני חלונות ויקרוס בגלל וירוסים שונים או תוכנות ריגול שונות.

3. לא יכבה בגלל הפסקת חשמל.

4. לא נגיש לאנשים אחרים מלבדך, כגון ילדים שרוצים לשחק במחשב ויפריעו לפעולת המסחר התקינה שלך, אנשים אחרים שצרכים לבצע פעולות שונות במחשבך, משתמשים נוספים שרוצים להוריד קבצים באמצע יום המסחר וכו'.

5. מחשב מהיר וחזק שיוכל לעמוד בעומס.

6. אם אתה עובד בעבודה נוספת ולא ניתן להתקין תוכנת מסחר במקום העבודה שלך תוכל להתקין על מחשב הענן ורק להתחבר אליו ולמצוא " הכול מוכן ".

7. אם אתה מעוניין לעבוד עם מס' תוכנות מסחר במקביל.

8. אם אתה מעוניין לעסוק בעיסוקים נוספים ועדיין לסחור בבורסה כאילו אתה עוסק במשך כל היום במסחר. ( יש צורך במערכת מסחר אוטומטי שתרוץ על מחשב ענן )

9. באם אתה נוסע לחו"ל ועדיין מעוניין לסחור בבורסה הישראלית במחשב שממוקם בישראל ועם תקשורת לבורסה מישראל שאינה תלויה באיכות חיבור האינטרנט שלך בחו"ל.

10. כאשר מחשבך האישי מתקלקל עליך לקחת אותו למעבדה, דבר שגוזל זמן, כסף על אבחון הבעיה ותיקונה וקיימת אפשרות בסבירות גבוה שלא תבצע מסחר בבורסה במשך מספר ימים, כאשר אתה סוחר במחשב ענן לא קיימת סכנה שכזו. במידה ויש תקלה השרת גיבוי מופעל.


כיצד אני יכול להתחבר למחשב הענן באם התרחשה הפסקת חשמל במחשב המקומי שלי שבאמצעתו אני מתחבר למחשב הענן ?

באפשרותך להשתמש באל-פסק ( UPS ) אשר יעניק לך גיבוי למס' דקות או להתחבר למחשב הענן באמצעות מחשב נייד שבו יש סוללה שתשמש אותך למספר שעות לגיבוי, תוכל להתחבר למחשב הענן גם באמצעות מכשיר הסלולר שלך שהסוללה שלו מחזיקה זמן רב.


התנתק האינטרנט במחשב המקומי שבאמצעתו אני מתחבר למחשב הענן, כיצד אני יכול להתחבר למחשב הענן ?

על מנת לשמור על זמינות של 100% תוכל להשתמש במודם סלולרי לצורך התחברות לשרת הענן ממחשבך האישי, בימים אלה תוכל למצוא אצל חברות סלולר השונות מודמים סלולריים עם חבילות גלישה זולות במיוחד, במידה ויש לך טלפון סלולארי מתקדם תוכל להפוך אותו למודם \ נתב סלולארי ולהשתמש בו על מנת להתחבר לשולחן עבודה מרוחק - מחשב הענן.


האם ישנם דרכים נוספות להתחבר למחשב הענן ?

כן בהחלט, תוכל להשתמש בטלפונים סלולריים מהדור החדש אשר מסוגלים להתחבר לרשת האינטרנט, ולראות את הנעשה במערכת המסחר שלך תוך שאתה בעיסוקיך האחרים מכל מקום ובשיא הנוחות והמהירות.כיצד אני יכול להתחבר דרך הטלפון הסלולארי או מכשיר הטאבלט למחשב הענן ?

זה מאוד פשוט, עליך להתקין תוכנה לשליטה מרחוק במחשב הענן ויתאפשר לך להתחבר אליו מכל מכשיר סלולרי או טאבלט, תוכל להשתמש באחת מהתוכנות הבאות:
2x
או בכול תוכנת Remote Desktop Protocol - ( או בשמם בקיצור RDP ) שתחפוץ.
תוכל למצוא בגוגל וביוטיוב לא מעט סרטונים אודות תוכנות שליטה במחשב מרוחק.

 


האם ניתן להשתמש במחשב הענן לשימושים נוספים מלבד מסחר בבורסה ?

כן בהחלט, אתה מקבל מחשב לכל דבר שתוכל לעשות בו כרצונך, לשלוח ממנו מיילים, לאחסן קבצים, לגלוש לאתרים שונים, לגבות נתונים, בקיצור, כל מה שאתה עושה במחשבך האישי, יוכלו למצוא עניין בשרת מרוחק גם הסוחרים ב FOREX ( פורקס ).


מדוע לבחור בחברת מחושב ענן שאתם מצעים ולא בחברות אחרות ?

כמו בכול תחום על מנת למצוא את הדבר שמתאים לך עליך לבצע סקר שוק לא קטן, חיפוש חברה אשר מתמחה במחשבי ענן ובעלת יכולת לספק שירות ברמה גבוה עשוי לקחת לא מעט זמן ועולה לא מעט כסף. צוות המומחים שלנו בדק את מחשב הענן המוצע לך הן מבחינת רמת השירות המוצעת, הן מבחינת תאימות לביצוע מסחר בבורסה והן מבחינת תאימות למסחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטית ומצא אותם כמתאימים לצרכים שלך. מערכות המסחר האוטומטי נוסו ונבדקו לאורך זמן על מחשבי ענן אלה והם נמצאו מתאים.


אין לי ידע בתכנות או בתפעול מחשבים, האם אני נדרש להכשרה כלשהי ?

כלל וכלל לא, אין צורך בידע בתכנות או ידע מיוחד במחשבים מלבד מה שאתה מכיר להפעלת מערכת מסחר והמחשב האישי שלך.


כיצד אני מקבל גישה למחשב הענן ?

אתה מקבל באי- מייל מס' אי פי של המחשב שלך בענן, שם משתמש וסיסמא, מזין אותם ומיד מופיע לפניך שולחן עבודה של מחשב חדש שבו תוכל לעשות כרצונך, למחשב זה סיסמא שרק אתה יודע ותוכל לעבוד עמו כפי שאתה עובד במחשבך האישי.


אני חושש כי לא אצליח להפעיל את מחשב הענן, האם ניתנת תמיכה ?

אל חשש, אתה תהנה מתמיכה טכנית מקצועית מהחברה שמספקת את מחשבי הענן ומתמיכה של צוות המומחים שלנו כך שתוכל לקבל את השירות הטוב ביותר. !


האם ניתן להתנסות בשירות ללא תשלום ?

כן בהחלט, ניתן להתנסות בחינם לשבועיים ללא התחייבות.

השקיעו בסביבת המסחר שלכם, זה שווה את ההשקעה.


• אין חברת Go4it אחראית בצורה כזו או אחרת על טיב השרות או איכות השירות של החברה אשר מספקת מחשוב ענן.


• הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור בבורסה בצורה מקצועית ביותר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי שרצה במחשב הענן שלך ולהעלות משמעותית את יכולות המסחר שלך.
גולשים אחרים שביקרו בדף זה ביקרו גם :

מערכת מסחר
מסחר בבורסה
מסחר באופציות

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על הנאמר לעיל הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it