חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מערכת מידע וציטוטים Go4iTicker

מערכת מסחר Go4iTrader מאפשרת מלבד ביצוע פקודות רבות בצורה אוטומטי גם יצוא נתונים הבורסה הישראלית בזמן אמת ( און ליין)רבים מהמשקעים בבורסה רוצים "לסדר" את הנתונים הרבים שזורמים מהבורסה בצורה שונה מהדרך הם מוצגים בפנים שהם מקבלים אותם מהבורסה.


למשל רובם ככולם מעוניינים לצפות בגרפים בין שהם תכננו ובין בגרפים של מחירים של ניירות ערך על מנת לשלב את הדברים שנלמדים מהתנהגות הגרפים בשיקולים שלהם בכניסה או ביציאה מנייר הערך, ניתן כמובן גם לנתח גרפים על ידי כלים לניתוח טכני, ישנם אף סוחרים שהיו רוצים להפעיל על נתונים הבורסה נוסחאות מתמטית כאלה ואחרות, ניתן אף למצוא מתכנתים שירצו לבחון את התנהלות המערכת שלהם, ניתן למצוא סוחרים שירצו לשמור את המידע שזורם מהבורסה בבסיס נתונים על מנת לעקוב אחר התנהגות שחוזרת על עצמה, ניתן בשימוש בנתוני הבורסה לתכנת כלי עזר למסחר האפשרויות למעשה רבות מאוד.כאן נכנס השימוש ברכיב  Go4iTicker שהושק על ידי חברת GO4IT ומאפשר לך לשלוף את כול הנתונים מהבורסה בתל אביב און ליין ישירות ממערכת מסחר FMR ולהציגם \ לשמור אותם בצורה מדויקת ובזמן אמת בכול מקום שתחפוץ, בין אם לשמור אותם בקובץ אקסל, בין אם לתוכנה לביצוע ניתוח טכני ובין אם לצורכי תכנות או לכל מטרה אחרת שתחפוץ.

מערכת Go4iTicker עובדת מול פרוטוקלי DDE או WFC ומשמשת כמערכת לייצוא נתוני בורסה בזמן אמת מהבורסה הישראלית.

לדוגמא

- באפשרותך לצפות בגרפים בזמן אמת  בתוכנה לניתוח טכני המתקדמת בעולם AmiBroker בה ניתן להפעיל כלים ניתוח טכני מקצועיים רבים. ( תוכל לקרוא במאמר תוכנה לניתוח טכני. )

- באפשרותך להזין גיליון אקסל בנתוני בורסה  שונים שיזרמו בזמן אמת מהבורסה היראלית ולערוך עליהם סטטיסטיקות שונות לצורכי מעקב ולימוד התנהגות ניירות ערך.

 

  מערכת מידע וציטוטים Go4iTicker

 

בשימוש במערכת מידע וציטוטי בורסה Go4iTicker  תהנה מהיתרונות שלהלן:תוכל לצפות בכול נתוני הבורסה הישראלית ולא רק בגרפים, אלא למשל טבלאות היצע ביקוש, כמות קונים מוכרים ועוד. 

נתוני שוק ההון הישראלי נדגמים בקצב גבוה של מספר פעמים בשנייה ומועברים ישירות לפלטפורמה שבחרת, בין אם לבסיס נתונים כול שהוא, בין אם לקובץ אקסל, בין אם לתוכנה לניתוח טכני ועוד

במידה ואתה מפתח תוכנה למסחר בבורסה תהנה משטף נתונים בזמן אמת עליהם תוכל לבצע את המשימה התכנותית שלך. 


לסיכום - מה קיים במערכת מידע וציטוטים Go4iTicker ?1. אפשרות למעבר בין סוגי ניירות ערך באפשרות לשוניות.

2. ניתן לצפות, בין היתר, במדדי הבורסה הישראלית השונים, מדד גלום בלשונית ייעודית בשם" מדדים ".

3. באפשרותך לחפש נייר ערך מהבורסה הישראלית על ידי מנע חיפוש יעודי.

4. לאחר שסימנת את הנייר הערך בעמודה להצגה הרלוונטית ולחיצת על " טען " נייר הערך מוצג בתוכנת ניתוח טכני בזמן אמת. !

5. על ידי שעון המחשב קיים חיווי ויזואלי אשר מראה שיש חיבור רציף של Go4iTicker לבורסה.

6. עדכונים שונים שיועלו  בקרוב כמו יחס פוט קול ועדכונים שונים על פי דרישת הלקוחות (בכפוף להחלטת GO4IT)

7. תוכל לשדר ישירות מתוכנת הניתוח הטכני שלך הוראות למערכת המסחר האוטומטי Go4iTrader על פי איתות שיתקבל מהסיסטם שלך (משיטת המסחר שלך , *בתשלום נוסף בהתאם לפיתוח שיידרש)

לפרטים נוספים,