חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

פיתוחים אישים - רובוטי מסחר


ללא מעט סוחרים בשוק ההון קיימות שיטות מסחר שפיתחו ושיכללו במהלך התקופה בה הם סוחרים  ומעוניינים להפוך את השיטה למערכת מסחר אוטומטי ( רובוט מסחר אוטומטי \ מסחר אלגוריתמי) הסוחרת ללא רגשות ומבלי לפספס הזדמנויות מסחר תוך מימוש מלא של שיטת המסחר שלהם ( סיסטם ) והתגברות על כשלים טכניים הקיימים לסוחר כבן אנוש, כגון ביצוע מספר רב של פעולות במקביל ובמהירות של מילישניות ונטרול הרגש והאמוציות ההכרחי להשגת תשואות חיוביות במסחר בשוק ההון.

תוכנות מסחר אוטומטיות, היו בעבר נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים גדולים, אך כיום אנו בחברת Go4it, המתמחים בפיתוח מערכות מסחר אוטומטי למסחר בבורסה מאפשרים לכל סוגי הסוחרים בבורסה, בין אם הוא פרטי ובין אם הוא מוסדי, לפתח מערכת מסחר אוטומטי בהתאמה אישית בעלויות השוות לכל כיס ובכך לקדם משמעותית את שיטת המסחר שלו בשוק ההון תוך השגת יתרון יחסי משמעותי על סוחרים אחרים, יתרון יחסי שיעלה את הסיכויים שלך להרוויח.

ניתן להשתמש במערכת מסחר אוטומטי הן כמערכת ביצוע, האוספת נתונים ובהגיעה השילוב המבוקש שלהם כפי שהגדיר הסוחר מבצעת את הקניה או המכירה במהירות שיא ללא צורך בהתערבותו של הסוחר או בישיבה דרוכה מול המסך, והן כמערכת האוספת נתונים און ליין ממספר מקורות שונים בו זמנית ומציגה את התוצאה אל מול הסוחר לקבלת החלטה ולביצוע הפעולה בפועל.

מאחורינו פיתוח של עשרות מערכות מסחר אוטומטיות בהתאמה אישית ברמות מורכבות שונות ומגוונות כך שתוכל ליהנות מהידע והנסיון הרבים שנצברו במשך השנים.

למחלקת הפיתוח שלנו ניסיון רב בבניית מערכות מסחר אוטומטי לשוק ההון הישראלי עבור קשת רחבה של לקוחות, החל מהסוחר הפרטי וכלה במנהלי תיקים ובלקוחות מוסדיים, תוך מתן מענה לצרכים שונים ומגוונים.

פיתוח של מערכת מסחר אוטומטית בהתאמה אישית יכול להיות הפתרון המושלם לרבים מן הסוחרים, לצורך השגת מטרות המסחר.

צוות הפיתוח המנוסה מורכב ממהנדסי תוכנה ומסוחרים בשוק ההון, להם היכולות והידע הנרחב בהפיכת אלגוריתמי מסחר ( שיטת מסחר ) למערכות מסחר אוטומטי מקצועיות המבצעות מסחר בבורסת תל אביב על פי הגדרות הסוחר.

ניתן לפתח מערכות מסחר אוטומטי בהתאמה אישית לכל ניירות הערך הנסחרים בבורסת תל אביב, אופציות מעו"ף, אופציות שקל-דולר , סלים, תעודות סל, מניות, אג"ח וכו'.

אנו מספקים ייעוץ וליווי פרויקטים למערכות מסחר אוטומטי לשוק ההון.


ניתן לקיים פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום או התחייבות לביצוע הפיתוח עם מנהל הפיתוח והמנהל המקצועי.

לפרטים נוספים,
• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע  זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד

מסחר אוטומטי זה Go4it