חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בבורסה האמריקאית

לאור זמינות רשת האינטרנט, אשר הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו בכפר הגלובאלי, ישנה התעניינות גוברת והולכת בשווקי המניות בחו"ל בכלל ובביצוע מסחר בבורסה האמריקאית בפרט. משקיעים רבים החלו להבין כי חובה עליהם לגוון את תיק ההשקעות שלהם באפיקי השקעה שונים ותוך התייחסות ל " פיזור הגאוגרפי " למרות הקורלציה הקיימת בין שווקי העולם, לא פעם ניתן למצוא שווקים שונים שלא " יישרו קו " ולכן ניתן לראות לא פעם שוני בין אופי המסחר בין מדינות שונות.
בורסת ארה"ב מציעה מגוון עצום של מוצרי השקעה פיננסית, כמו למשל מסחר במניות של חברות ותאגידים בינלאומיים המוכרים לנו מאוד והינן חלק בלתי נפרד מחיינו  FACEBOOK, GOOGLE, APPLE, MICROSOFT ועוד. היצע גדול מאוד של חברות מכל העולם, היקפי מסחר גבוהים משמעותית מאלו למשל המוכרים למבצעים מסחר בבורסה הישראלית  GO4IT מסחר בבורסה האמריקאית

אי לכך ובהתאם לזאת ישנם מוצרים פיננסים בעלי נזילות גבוה ומרווחים בין הקונה למוכר נוחים מאוד, דבר המאפשר לסחור בראש שקט מבלי לדאוג האם יהיו מוכרים או קונים.


לאור ההצלחה בקבוצת הרכישה בעניין עמלות מסחר ושירותי מסחר בבורסה הישראלית.  אנו בחברת Go4it בחרנו להקים קבוצת רכישה גם למי שמבצע מסחר בבורסה האמריקאית !


היתרונות בביצוע מסחר בבורסה האמריקאית:


כאמור, בשנים האחרונות יותר ויותר סוחרים בבורסה מסיתים את ההשקעות שלהם גם למסחר בבורסות חו"ל בכלל ולמסחר בבורסה האמריקאית בפרט. הסיבות הן רבות ומגוונות.
להלן מס' סיבות :

1. מערכות מסחר המתקדמות בעולם ובעלות יכולות ופקודות מתקדמות.
2. אפשרות לביצוע LONG או  SHORT במהירות.
3. האפשרות לביצוע גידור סיכונים נרחבת יותר לאור העובדה שקימיים אפיקי השקעה רבים ומגוונים.
4. הקפי המסחר עצומים ומאפשרים מסחר הוגן יותר.
5. הצע גדול מאוד של אפיקי השקעה ורמות סיכון ( וסיכוי ) שונים.

 

 

פיזור גאוגרפי - ביצוע מסחר בבורסה האמריקאית

 

בעבר, לפני דור הטכנולוגיה המתפתחת, הסוחרים היו מבצעים מסחר בבורסה המקומית. לא מעט משקיעים נוהגים להשקיע במקום בו הם חיים מאחר ומטבע הדברים שם הם מכירים טוב יותר את הסיכונים והסיכונים.  משקיע עם יד על הדופק חייב להסתכל על התמונה הכוללת, שכן המזרח התיכון בכלל וישראל בפרט נוטה להתהפוכות רבות, אשר עשויות להשפיע באופן ישיר על התשואות של תיק ההשקעות. המצב הצבאי, הפולטי, החברתי והכלכלי לצערינו הרב אינו יציב בישראל ולכן חייבים לדאוג גם לפיזור גאוגרפי של ניירות הערך ובכך לחסוך מפחי נפש רבים. כשם שמפזרים סיכונים בתיק ההשקעות על פני מספר חברות שונות על מנת למנוע סיכון יתר במידה והשקעת במניה אחת, כך חייב המשקיע לנהוג גם בפיזור גאוגרפי לתיק שלו. תאר לעצמך איזה סיכון אתה נוטל שאתה מחזיק במניות אשר נסחרות רק בישראל והמיתון בישראל מחריף, המצב הבטחוני הנפיץ אשר כל רגע עשוי להתפתח אף למלחמה כוללת באזור ועוד. כיום עם ההתקדמות הטכנולוגית יכול כול משקיע לבצע בכול בורסות העולם בכלל וביצוע מסחר בבורסה האמריקאית בפרט ובקלות !  ובכך לחסוך מעצמו את הסיכון מהסיטואציה " כל הביצים בסל אחד " מההיבט הגאוגרפי !

 

 

למה לסחור בבורסה האמריקאית במסגרת קבוצת הרכישה


במסגרת תנאי המסחר לקוחותינו יכולים ליהנות מרמת שירות גבוה במיוחד ומתנאי מסחר אטרקטיביים במיוחד. לקוחותינו יכולים ליהנות ממערכות מסחר ידידותיות, מתקדמות ומהירות, אשר כמובן מציעות נתוני בורסה בזמן אמת בסטרימר. בנוסף ישנה תמיכה אנושית בחדר מסחר בעברית

סוחרים אשר מצטרפים לקבוצת הרכישה בעניין מסחר בבורסה האמריקאית, יכולים ליהנות מברוקרים מפוקחים והמובילים בארה"ב, אשר כול מטרתם היא לספק לחוג לקוחותיהם שירות לקוחות מתקדם ומהיר, מערכות מסחר מתקדמות וכן חווית מסחר כיאה למערכות מסחר מתקדמות בחו"ל.


גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :

מאמר זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בשוק ההון.
קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it