חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

סימולאטור מסחר בבורסה

בקרוב ניתן יהיה להוריד את סימולאוטר המסחר ללא עלות מאתר הבית, הרשם  ל פורום שוק ההון וישלח אליך קישור להורדת סימואלטור המסחר לכשנעדכן באתר.

 Go4iTrainer הינה תוכנה למסח בדמו אשר נבנתה ותוכננה ע"י מומחי חברת Go4it למען הסוחרים. אנו ב Go4it יצרנו סימולאטור להתנסות במסחר בבורסה במטרה להכשיר דור חדש של סוחרים, להקנות ניסיון מעשי אף למשקיעים אשר בעלי ניסיון בתחום המסחר בשוק ההון אך מעוניינים להכיר אפקי השקעה חדשים ושיטות מסחר חדשות, ע"י הדמיית המסחר בבורסה קרובה למציאות ככל הניתן.

לרוע המזל, אחד הפרמטרים החשובים ביותר בדרך להשגת תשואה חיובית במסחר בשוק ההון, הוא ניסיון.על מנת לצבור נסיון צריך, לא פעם, לספוג הפסדים ( " דמי לימוד " ) עד שלומדים את כללי המשחק ואת והסיכון  ( והפוטנציאל ) הטמון בביצוע מסחר בבורסה.

מעתה ניתנת לך אפשרות לבחון את יכולותיך בתור משקיע בשוק ההון, ללא סיכון, תוך כדי בדיקות שונות של שיטת המסחר שלך על מנת למקסם רווחים ואף על צורת מסחר אוטומטי כזו או אחרת שתעדיף, כל זאת תוך שימושב הדמיית מסחר בבורסה. בין אם אתה משקיע מתחיל, משקיע מנוסה או משקיע מומחה, תוכנת Go4iTrainer  מספקת לך כלים ללימוד ולהתנסות בשיטות מסחר חדישות שמצאת וזאת בשיטת הניסוי וטעייה ללא סיכון כספך !

בתוכנה למסחר בדמו Go4iTrainer ניתן להתנסות במסחר בבורסה בשתי צורות ללא סיכון כסף :

מסחר בבורסה בדמו בנתוני שוק ההון מוקלטים - תוכל לבחון את התנהגות נייר הערך "הלוך ושוב " ואת התנהלותך באותו יום מסחר שהוקלט.

מסחר בבורסה בדמו בנתוני שוק ההון און ליין - מסחר מול הבורסה ממש בשעות האמתיות, השערים, המדדים, הגרפים, נפחי הפעילות וכו' הן אמיתיים לחלוטין ומתקבלים בזמן אמת, אך בפועל הנייר ערך לא ירכש ויוצג במערכת כאילו נרכש, כך תוכל לבחון את שיטת המסחר שלך, לפתח שיטת מסחר חדשה ולשפר את "הסוחר שבך " ללא תשלם " דמי לימוד " לשוק.

Go4iTrainer  מאפשרת לסוחר ב בורסה לקנות ולמכור ניירות ערך בצורת סימולציה, וע"י כך לתת לסוחר הזדמנות לבדוק שיטות מסחר שונות, אסטרטגיות מעו"ף ואספקטים שונים כאשר הוא מבצע מסחר בבורסה, כל זאת ללא סיכון כספי.

מערכת הדמיית המסחר בבורסה Go4iTrainer מאפשרת גם למתכנתים לשוק ההון המשתמשים ב חיבור ה API שלנו לתיכנות לשוק ההון, לעבוד עם סימולטור ובכך לחסוך אלפי שקלים בבדיקות המערכת שהם תכנתו כשהיא עדיין בשלב הבשלתה.

 

** יש להצטייד במערכת פמר והרשאות טסקבר על מנת לפעול עם הסימואלטור

להלן היתרונות בשימוש בסימואלטור מסחר בבורסה :
 
  מסחר סימולציה בזמן אמת
ניתן לתרגל מסחר על שוק און לין לכל דבר ובכך לבחון שיטת מסחר לאורך זמן ללא כל סיכון. ניירות הערך יוצגו לך בשער שכביכול קנית ( או מכרת ) אותם, יוצג רווח והפסד על אותו נייר ויוצג בנוסף רווח והפסד יומי.
 
       
  הבנת הסיכון במסחר בבורסה
במידה ואתה משקיע מתחיל, התוכנה עשויה לתת לך מושג על הסיכונים הכרוכים במסחר בבורסה, סיכונים שהרבה סוחרים, אפילו כאלה עם רקע בשוק ההון, אינם מודעים אליהם במלואם כל זאת ללא תשלום דמי לימוד אשר בעבר היו חלק בלתי נפרד מתהליך לימוד המסחר בשוק ההון.
 
       
  מעקב יומי אחר רווח והפסד
במערכת ניתן לעקוב אחר התשואות היומיות שאותן השגת במסחר בסימולאטור המסחר.מוצגים לך הרווח וההפסד לגבי כל נייר ערך" שקנית או מכרת ", מוצגים ניירות הערך בשערים והזמנים שהכנסת אותם לתיק הוירטואלי.
 
       
  פתרנות למתכנתים
מתכנת אשר מתכנת לשוק ההון ימצא בסימולאטור ערך מוסף גדול מאוד מאחר ומתאפשר לו לבצע בדיקות ראשוניות עד לשלב שלפני בחינת התוכנה שלו בשוק און ליין,ללא כל עלות כספית, עלות הבאגים בתיכנות לשוק ההון.
 
       
       
להלן סרטון להמחשת הסימואלטור :

להלן הסברים על מוצג בסרטון   --- בקרוב יועלה סרטון רלוונטי
לפרטים נוספים,