חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

ביצוע מסחר בבורסה האמריקנית עם סיסטמים אוטומטיים

כאשר אתם מבצעים מסחר בבורסה האמריקנית אתם נחשפים לשוק בינלאומי גדול ורחב. המסחר בשוק זה בכלל ומסחר באמצעות סיסטמים אוטומטיים בפרט טומן בחובו לא מעט יתרונות. מי שמשכיל לנצל אותן- מרוויח.

מסחר בוול סטריט בניו יורק  - אזור המסחר הפיננסי הגדול בעולם- מזמן למשקיעים מגוון אפשרויות להשקיע ולהרוויח ( במיוחד בבורסת הנאסד"ק (NASDAQ) המועדפת על סוחרים מישראל.

המסחר בבורסה האמריקנית יוצר חשיפה לשווקים בינלאומיים גדולים ומגוונים, ומאפשר ליהנות מגאות בשווקים של מדינות שונות בכלל ומהצלחותיהן של חברות זרות בפרט. הסיסטמיים האוטומטיים  של הבורסה בארצות הברית מאפשרים לישראלים ביצוע עסקאות שורט של חלק הארי של ניירות הערך והמכשירים הפיננסיים המגוונים והמורכבים. מגוון המניות והמכשירים הוא כה גדול עד שאין כל מקום להשוותו עם הבורסה בתל אביב. מחזורי המסחר בה הם אסטרונומיים ולכן מרווח Ask/Bid שמוצע בה הוא תחרותי ואיכותי יותר באופן משמעותי.

הסיסטמיים האוטומטיים מאפשרים ליהנות מעמלות מסחר מופחתות. מסחר באמצעות בתי השקעות מקל על תשלום המסים מאחר שהוא מתבצע באופן אוטומטי.

מסחר פשוט, קל ונוח

מערכת טוכנולגית מתקדמת ומשוכללת מאפשרת כיום לסחור עם הבורסות האמריקניות ללא כל קושי. התהליך פשוט, נגיש וזמין לכל סוחר המעוניין לסחור בהן. אחת מפלטפורמות המסחר האטרקטיביות היא מסחר ממוחשב, המאפשר להפחית את העמלות ולהגדיל את המינופים.  הסיסטמים האוטומטיים מאפשרים ביצוע מספר רב של פעולות. האסטרטגיות האוטומאטיות כרוכות בעמלת מסחר נמוכה. המערכת האוטומטית מעלה במהירות את נתוני המסחר ומבצעת את המסחר במהירות רבה ללא באגים ותקלות מסוגים שונים. חשוב לציין, כי למיקום השרתים יש השפעה על הביצועים: ככל שהמיקום של האסטרטגיה קרוב יותר, פיזית, לבורסה שבה היא פועלת, כך, בהתאמה, היא עשויה להיות אפקטיבית ומשתלמת יותר ותשיג שערים וביצועים טובים יותר, אך מדובר בשיטות מסחר ספציפיות שלהן כול מילי שניה חשובה.

המסחר האוטומטי צובר תאוצה

על מנת להבטיח את יעילות המסחר האוטומטי חשוב שהוא יתבצע באמצעות קו מהיר שיאפשר העברה חלקה ומהירה של הפקודות, באופן שיש בו כדי לשפר את הביצועים של האסטרטגיה.  לשם כך חשוב גם שהקוד  יהיה מסודר וכי המכשירים הפיננסיים שעליהם סוחרים יהיו נזילים יותר.

יצוין, כי בשנים האחרונות מתפתח מאוד המסחר האוטומטי, הן בבורסה בישראל ובוודאי למי שמבצע מסחר בבורסה האמריקאית ומושך וסופח אליו סוחרים רבים המקווים למצוא את נוסחת ההצלחה האולטימטיבית... אם גם אתם רוצים להימנות עם המנצלים את המערכת האוטומטית למסחר בבורסה האמריקנית חשוב שתלמדו היטב הן את מאפייניה הייחודיים של הבורסה והן את מנגנוני המסחר האוטומטי.

בהצלחה !