צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

עקרונות המסחר האוטומאטי

עקרונות המסחר האוטומטי

עקרונות המסחר האוטומטי מבוססים על מודלים מוכחים. הם מנכים מהמסחר את המרכיב הרגשי, הלא רציונאלי, אף שיש מקום במסחר גם לחושים מחודדים ואף לתחושות בטן. עקרונות המסחר מבססים את המסחר כפעילות הגיונית ומושכלת, הנשענת על בסיס ידע נרחב ועל הנחות מוצא בסיסיות.

מערכות ומנגנונים של מסחר אוטומטי מייתרים את הצורך בשימוש בעצות של מומחים- במירכאות ובלעדיהן, אשר יודעים, כביכול, מה הם האלגוריתמים המשמשים למסחר. המערכות הטכנולוגיות המפותחות מחליפים אותם.

מערכות מסחר חוסכות לסוחרים זמן, שהוא אחד המשאבים החשובים והחיוניים ביותר בכלל ובמסחר הוא עשוי להתברר כמשאב קריטי. מסחר אוטומאטי מייעל ומשכלל את המסחר. הוא מאפשר לבססו על פלטפורמה רחבה. היתרון המרכזי של מערכות אלה הוא באפשרותן לנטר את השווקים הפיננסיים ולהגביר את הסיכוי להשיא תשואות טובות למשקיעים הסוחרים תוך הפחתה משמעותית של הסיכונים.

שחר של מסחר חדש

מסחר אוטומטי ממחיש מגמה של התגברות משקלה של הטכנולוגיה. הטמעתה במערכות שונות לרבות במערכת שוק ההון נושאת עמה בשורה לסוחרים. היא מהווה כלי עזר חשוב וחיוני המקל על המסחר. מי שישכילו להשתמש בו בתבונה ישיגו יתרון יחסי חשוב על סוחרים שיפעלו בהעדרו.

עם זאת חשוב ככל שהוא- והוא אכן חשוב- מסחר אוטומאטי כשלעצמו עשוי לא לאפשר לסוחרים למצות את מלוא הפוטנציאל המצוי בשוק ההון. חשוב להידרש אל מערכות המסחר כאל מכשיר חיוני ואפקטיבי אבל כאל מכשיר בלבד.

מסחר אוטומטי הוא מסחר מהיר מאוד. הוא מתבצע ללא התערבות  הסוחר לבד מהזנתו את התניות הקנייה או המכירה. באמצעותו ניתן להזין פקודות מבעוד מועד, כאשר המערכת האוטומטית ממתינה למצב שבו שילוב תנאים מאפשרים קנייה או מכירה.

מסחר זה נותן מענה לקהל יעד  מגוון וגדול, לרבות סוחרים בודדים המבצעים מסחר עצמאי בבורסה. באחרונה רווחת בבתי השקעות שונים המגמה  לתת לסוחרים באמצעותם מערכות מסחר אוטומטיות מתקדמות למי שפותחים אצלם חשבון. בעוד בעולם מגמה זו החלה לפני כעשר שנים, בישראל היא מתחילה לתפוס תאוצה רק בשנים האחרונות.

כמו כל דבר חדש חשוב ללמוד על אודות מערכות מסחר אלה ולהבין את האופן שבו הן פועלות ו"מייתרות" לכאורה את הגורם האנושי. מי מכם שמוכנים להתנסות בשימוש בהן ייטיבו לעשות אם ילמדו, תחילה, את האופן שבו הן פעולות וכיצד ניתן להסתייע בהן למקסום תשואות ורווחים. ו- שוב- חשוב לזכור כל הזמן כי מערכות מסחר אוטומטי, טובות ומועילות ככל שיהיו, מתקדמות ומשוכללות ככל שיהיו הן רק מכשיר. רק כלי. רק אמצעי.