צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

איך להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה


איך להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה


איך להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה
זו שאלה שנשתדל לענות עליה במסגרת מאמר זה, מאחר ובביצוע מסחר עצמאי ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר, בחרנו במאמר זה להביא לידיעתך מספר טיפים שיסייעו לך להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה, כל מאמר ומדריך טוב ככל שיהיו אינם תחליף לניסיון, והניתוח המתמיד של שיטת המסחר שלך ושלך כסוחר, במאמר השתדלנו לפתוח לך דלת לעולם המסחר בבורסה ומכאן הכל ביידים שלך. 

על מנת להרוויח כסף במסחר בשוק ההון, מן הסתם אתה צריך להתחיל לסחור. מסחר בבורסה בצורה עצמאית לא דורש יותר מידי עבודה טכנית, לכאורה כל שעליך לעשות על מנת להרוויח כסף מהבית הוא קו אינטרנט ומערכת מסחר שדרכה תעביר את הוראות הקניה \ מכירה של ניירות הערך שבחרת לסחור בהם וזהו. תאורטית כך אתה יכול להרוויח כסף מהאינטרנט, אך מעשית במידה ותחל את דרכך בשוק ההון במחשבה שכך הדבר, תמצא מהר מאוד את דרכך החוצה לאחר שהפסדת את כל כספי השקעתך. לעשות כסף בשוק ההון הוא לא דבר קל, אף אחד לא ייתן לך להרוויח כסף בקלות, אך מאידך במידה ותתמקצע ותשקיע " בסוחר שבך " תוכל להרוויח כסף ממסחר בבורסה מהבית, מהמשרד ומכל מקום אחר שתחפוץ.
- כיצד ניתן להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה


השאלה היא שאלה מורכבת וקשה, למעשה שאלת המיליון דולר ואין לה פתרון חד משמעי אך ננסה לענות עליה על ידי מספר סעיפים שביצועם ישפרו משמעותית את יכולות המסחר שלך ויביאו אותך למצב שתוכל להרוויח כסף ממסחר בבורסה.
כאמור, בביצוע מסחר בבורסה, ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר. התמקצעות שמשמעותה לשעות כסף ממסחר בבורסה, באה לידי ביטוי במספר גורמים שעליהם נפרט להלן. 

 1. עליך להכיר את אפיק ההשקעה לעומק - ככל שתכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו לעומק כך תרוויח יותר כסף, ככל שתכיר את היתרונות בשימוש באפיק השקעה זה לעומת אחר תרוויח יותר ממסחר בבורסה, למשל מסחר באופציות שונה מביצוע מסחר במניות. ככל שתלמד לחזות את התנהגות נייר הערך טוב יותר תוכל להרוויח יותר שכן זו המהות, לחזות מראש את התנהגות נייר הערך, לקנות אותו כשהוא זול ולמכור שהוא יקר יותר.

 2. באופן קבוע עליך להכיר ולבנות את הסוחר שבך - כל אדם מקבל הפסדים ורווחים בצורה שונה, ככל שתזהה את החולשות בהתנהגות שלך כאשר אתה סוחר בשוק ההון כך תוכל לשפר את מיומנות המסחר שלך. למשל יש בני אדם שלא מסוגלים לחתוך הפסד - לבצע STOP LOSS -  והדבר עולה להם בלא מעט כסף ואף במחיקת תיק ההשקעה כולו, יש כאלה שמיד כשהם מפסידים כמה שקלים בודדים הם זורקים את נייר הערך ולאחר מכן רואים אותו עולה עוד ועוד. יש משקעים בשוק ההון שכאשר הם מרווחים הם שוכחים שאותו נייר ערך גם יכול לרדת חזרה ולא ממשים רווחים ומוצאים עצמם מפסידים את מה שהרוויחו - תאבי בצע.

 במסחר בשוק ההון אתה צריך להיות מאוזן תמיד. לא להיות תאב בצע ולא להיות פחדן - יש להיצמד לשיטת מסחר מסודרת שבה יש את כל המרכיבים. כתבנו כי עליך להכיר ולבנות את הסוחר שבך תמיד מאחר וכל פעם שתרצה להגדיל את כמות ניירות הערך שתרצה לסחור עימם על מנת להרוויח יותר כסף, תצטרך לערוך שוב היכרות עם הסוחר שבך ולבדוק כיצד אתה מתמודד עם כמות גדולה יותר של ניירות ערך, האם אתה ממשיך להיצמד לשיטת המסחר שבאמצעותה אתה עושה כסף בבורסה או שתתחיל לבצע " עברות משמעת "  לדוגמא, סוחר שרגיל לבצע מסחר באופציות, אם הוא סוחר עם 5 יחידות ויום בהיר יסחר בבת אחת עם 20 יחידות, הוא ימצא עצמו נבהל מהתנודתיות ועשוי שלא להיצמד לשיטת המסחר שאותה הוא ביצע עם 5 יחידות בצורה טובה ורווחית, לכן עליה בכמות המסחר בניירות ערך חייבת להיות מדודה.


 3. בניית שיטת מסחר, שיטה להרוויח כסף, שתוחלתה חיובית לאורך זמן - כאמור בניית שיטת מסחר היא הדרך שלך להרוויח כסף מביצוע מסחר עצמאי בשוק ההון, בניית שיטת מסחר יכולה להימשך זמן רב, למעשה לתמיד מאחר וככל ששיטת המסחר תהיי טובה יותר תרוויח יותר כסף. בבניית שיטת המסחר שלך עליך ליחס חשיבות להפסדים, כיצד ומתי אתה חותך הפסד, האם אתה תוכל להתמודד עם אותו הפסד ללא בעיות ולהמשיך הלאה, כיצד להתמודד עם רווחים. האם תדע לחתוך את הרווח ולא לנסות לזרוק את נייר הערך בשיא ערכו, דבר שלא מעט סוחרים נכשלים בו ומוצאים עצמם מפסידים את כל הרווחים.  על מנת לבנת שיטת מסחר רווחית לאורך זמן יש צורך בניתוח מעמיק של כל הנ"ל ופרמטרים רבים נוספים, תוכל להיוועץ עם סוחרים מנוסים בשוק ההון, למשל בפורום שוק ההון.


מלבד המרכיב האנושי שהוא אתה, אתה תזדקק לכלי מסחר וכלים תומכי החלטה על מנת לשפר את יכולות המסחר שלך ואת דיוק ההחלטות שלך.


- כלים למסחר שעשויים לסייע לך לעשות כסף מביצוע מסחר בבורסה


מערכת מסחר

מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר תהיה עם יכולות מתקדמות יותר כך אתה תהנה מיתרונות רבים יותר על פני משקעים על אחרים שגם הם בדיוק כמוך רוצים להרוויח הרבה כסף ממסחר בבורסה. מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל להשיג על מנת לבצע מסחר בבורסה, היתרונות במסחר בבורסה באמצעות מערכת מסחר אוטומטי הם רבים ומגוונים תוכל לקרוא עליהם רבות בהקלקה על הקישור הבא, הסיבות לצורך בביצוע מסחר אוטומטי.

- כיצד ניתן לקבל מערכת מסחר אוטומטי ?

זה פשוט !  כל שעליך לעשות לבקש מבית ההשקעות שדרכו מתנהל חשבון ההשקעות שלך, מערכת מסחר אוטומטי המתממשקת למערכת ה FMR, בית השקעות שאינו מעניק לך מערכת מסחר אוטומטי כחלק מחבילת שירותי מסחר שהוא מעניק ללקוחות שלו, חוסך על גבך ומשאיר אותך לסחור בעמדה נחותה יותר לעומת משקיע אחר ובפועל אתה מפחית את היכולת שלך להרוויח כסף, בית השקעות שלא נותן לך מערכת מסחר אוטומטי חוסך על גבך ומשאיר ואתך הרחק מאחור. אין לך כל סיבה להמשיך לסחור דרך בית השקעות כזה, אין לך כל סיבה לפתוח אצלו חשבון -  דאג לכספך !

סימולאטור מסחר ככלי שמסייע לך לבנות שיטת מסחר שתעשה לך כסף לאורך זמן.

על מנת להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת להתמקצע בו תוכל לבצע מסחר בבורסה בדמו מסחר המדמה את המסחר באפיק ההשקעה. תוכל לנסות את שיטת המסחר שלך על נתוני שוק מוקלטים ועל ידי הרצה שלהם הלוך ושוב, תוכל ללמוד מהטעיות שלך. כמו כן קיימת אפשרות לפעול בשוק בזמן אמת ללא השקעה של כסף, כך תוכל לתרגל את המסחר, את שיטת המסחר שלך ולנסות להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה על יבש, מתי שתחוש שאתה מוכן לסחור בשוק בזמן אמת תוכל לעשות זאת בהקלקה על הכפתור המתאים.

סביבת המסחר שלך

כאמור, על מנת להרוויח כסף מביצוע מסחר בבורסה עליך להיות בעל מחשב וחיבור לרשת האינטרנט, תקלה באחד מהנ"ל תשבית אותך מיום עבודה ואף יותר, זמן עבודה שעשוי לעלות לך מאות ואף אלפי שקלים ולכן יש לדאוג לסביבת עבודה מקצועית ככל ניתן. למשל תוכל לבצע מסחר בבורסה במחשב ענן, זהו מחשב שנמצא ברשת האינטרנט ובו יש גיבוי של חשמל ואינטרנט, תוכל לקרוא רבות בהקלקה על הקישור שלהלן מסחר בבורסה במחשב בענן.


הנ"ל כמובן לא מספיק על מנת להתמקצע לעומק ולעשות כסף כמו שצריך, אך ניתנו לך כלים במאמר זה שיסייעו לך רבות להתחיל את התהליך.

בהצלחה במסחר !

הנך מוזמן ליצר קשר ולהתנסות בביצוע מסחר בבורסה באמצעות מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום וללא התחייבות, כמו כן תוכל להצטרף למסלולי מסחר בבורסה הכוללים קבלת מערכת מסחר אוטומטי בחינם, שירותי מסחר מתקדמים ועמלות מסחר אטרקטיביות.גולשים אחרים שגלשו בדף זה התעניינו גם ב :

תוכנה לניתוח טכני

אלגו טריידינג


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.


מסחר אוטומטי זה Go4it