צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

פתיחת חשבון השקעות לביצוע מסחר בבורסה

פתיחת חשבון השקעות לביצוע מסחר בבורסה

בעבר הלא רחוק מי שהיה רוצה לבצע מסחר בבורסה היה יכול לעשות זאת רק דרך המערכת הבנקאית, אותה מערכת ניצלה במשך שנים את הבלעדיות שלה וגבתה עמלות מופקעות ועמלות הזויות על שלל פעולות בחשבון ההשקעות. מאז הצטרפותם של בתי ההשקעות החלה נטישה המונית של המבצעים השקעה בשוק ההון ומעבר שלהם לפתיחת חשבון למסחר בבורסה דרך חבר בורסה שהוא בית השקעות.

 
כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי דרך חבר בורסה שהוא בית השקעות, לא קיימות עמלות רבות אשר קיימות כאשר אתה סוחר דרך המערכת הבנקאית, כגון עמלת אי ביצוע, עמלת ביטול, דמי משמרת, עמלת פתיחת חשבון ועוד ועוד שלל עמלות הזויות שבחרו לעצמם במערכת בנקאית לגבות מהמשקעים. בנוסף ולא פעם החשוב מכל, עמלות מסחר בבורסה עבור קניה או מכירה של ניירות ערך זולות משמעותית מהעמלות אשר נהוגות אצל הבנקים בישראל, חסכון בעמלות אלה עשוי לחסוך לך מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש.כיצד פותחים חשבון השקעות ?


זה פשוט !  בשלב ראשון אנו ממליצים לך לערוך סקר בין כל בתי ההשקעות בארץ ( והבנקים - על מנת שתבחין בהבדלי העלויות ) על מנת להחליט איפה עדיף לדעתך לפתוח חשבון להשקעה בבורסה. אנו מדגישים כי עליך לבדוק לא רק עלויות ועמלות שנגבות או לא נגבות אלא שלל היבטים נוספים, כגון: מהי מערכת המסחר הניתנת לך ? האם מערכת המסחר מציגה נתונים און ליין ? האם היא מערכת מסחר אוטומטית ?  מהם שירותי המסחר ?  האם יש חדר מסחר שנותן מענה טלפוני תוך שניות ? האם הטלפנים מקצועיים ? מה רמת שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית בבית ההשקעות הזה ? האם אתה תקבל ריבית על הכסף שנמצא בעו"ש ?  האם נותנים לך אשראי ? האם קיימים מספר מסלולי מסחר לצרכי התאמה אישית ? ועוד... לאחר שבחנת את כל ההיבטים הנ"ל עליך לקבל את ההחלטה שהכי טובה עבורך - היכן לפתוח חשבון השקעות לצורך ביצוע מסחר בבורסה.


 מהו תהליך פתיחת חשבון לביצוע מסחר בבורסה ?


אז החלטת על בית ההשקעות שדרכו אתה מעוניין לפתוח חשבון ולבצע השקעה בשוק ההון, בשלב הבא עליך ליצור קשר עם בית ההשקעות ולתאם פגישה לצורך פתיחת חשבון. בפגישה תחתום על מסמכי פתיחת חשבון שונים ומסמכים לקבלת מערכת מסחר. זכור ! מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר שתקבל מבית ההשקעות מתקדמת יותר כך יהיו לך יתרונות רבים יותר על פני משקעים אחרים - מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל להשיג לצורך ביצוע מסחר בישראל. בית השקעות שלא נותן לך מערכת מסחר אוטומטי חוסך על גבך ומשאיר אותך לסחור בעמדה נחותה יותר לעומת סוחר אשר סוחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי, בית השקעות שאינו שומר על כספך ומעניק לך מערכת מסחר אוטומטי - לא פותחים אצלו חשבון ! לא ממשכים לסחור דרכו.  - דאג לכספך !  

בפגישה עם נציג בית ההשקעות עליך להציג תעודת זהות ( ישנם בתי השקעות שמבקשים 2 תעודות מזהות ).

זהו פתחת חשבון למסחר בבורסה. לאחר שתקבל מספר חשבון יהא עליך להפקיד כספים לצורכי השקעה בבורסה לחשבון זה.
תוך מספר ימים יצרו אתך קשר מבית ההשקעות על מנת לתת לך שם משתמש וסיסמא למערכת המסחר שלך ויסבירו לך כיצד לסחור באמצעותה.


כיצד אתה יכול לרתום את הטכנולוגיה על מנת להעלות את הסיכוי שלך להרוויח כסף ממסחר בבורסה ?


כמו בכול תחום מתחומי החיים גם בתחום המסחר בבורסה הטכנולוגיה התפתחה, אם בעבר היית נאלץ לשבת מול מסך המחשב במשך כל יום המסחר ולהמתין לשערים ולמדדים, כיום בעזרת מערכת מסחר אוטומטי אתה מזין פקודות והמערכת ממתינה במקומך. כאמור מערכת המסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר כך תרוויח יותר. ככל שתסחר עם כלים של מקצוען תרוויח כמו מקצוען...
בנוסף תוכל להשתמש בשירות מחשב ענן למסחר בבורסה, בעזרת שירות זה תוכל להתחבר למחשב שנמצא ברשת האינטרנט ובו תתקין את מערכת המסחר שלך ומערכות תומכות החלטה כגון מערכת לניתוח טכני. תוכל להתחבר אליו מכל מקום בעולם, ליהנות מגיבוי של חשמל ושל אינטרנט ואף לצפות בו בעזרת אפליקציות ייעודיות ממכשיר הטלפון החכם.


זהו - מזל טוב ובהצלחה... אתה יכול להתחיל להשקיע בשוק ההון באופן עצמאי, לעשות כסף מהבית, להרוויח כסף מהבית, לעבוד מהבית או כל דבר אחר שתקרא לזה...

עצור !

זה שפתחת חשבון ויש לך מערכת מסחר זה לא אומר שאתה יכול להשקיע, טכנית אתה יכול, אך מעשית אם תשקיע אתה עלול להפסיד את הכסף שלך ! לפני שאתה מתחיל לסחור, חובה עליך להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת להשקיע בו, ככל שתכיר אותו טוב יותר תרוויח יותר זו המתמטיקה של המסחר בשוק ההון. עליך להכין לעצמך תוכנית מסחר מפורטת שנותנת מענה לכל מצב, רווחים, הפסדים, ועוד. עליך להשקיע רבות, למעשה תמיד " בסוחר שבך ". עליך להכיר את מערכת המסחר שלך ואת היכולות שלה... אין להקל ראש בהשקעה בשוק ההון !  במידה ואתה מעוניין להרוויח עליך לפעול בצורה מעמיקה ומסודרת שכן פתחת חשבון למסחר בבורסה על מנת להרוויח כסף ולא על מנת להפסידו ! (תוכל לקרוא מאמרי שוק ההון שיקדמו משמעותית את יכולות המסחר שלך ! - אנו ממליצים בחום לבקר בהם )

 עבדת קשה להשיג את כספך, שמור עליו !


הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות ממערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה המתממשקת למערכת ה FMR שלך, שירותי מסחר מתקדמים, עמלות זולות במיוחד ואף ממסלולי מסחר עצמאי הכוללים קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום.

מסחר אוטומטי זה Go4it