צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מה זה איתותי מסחר בבורסה בחו"ל

מי צריך איתות ? מי לא?! בשנים האחרונות תופס שירות איתותים מקום מרכז בתחום מסחר בבורסה. גופים מסחריים, חברות וגם סוחרים פרטיים מציעים שירות של איתותי מניות. לא מדובר בתופעה חדשה. בבורסה האמריקנית קיים שירות זה כבר משנות ה- 80 המאוחרות. אז, חברות שונות הציעו  ללקוחותיהן שירות חדש ומהפכני. לא מדובר בשירות פילנתרופי אלא בעסקה של קח-תן: קבלת התראות על מניות שעשויות לעלות על סחורות ועל מדדים שחברות משקיעות בהם תמורת תשלום (סמלי...). שלושה עשורים וחצי מאז תחילתה של התופעה היא עדיין קיימת ורווחת. עם הזמן היא שודרגה, השתכללה והוטמעה גם בתוך מערכת מסחר אוטומטית, המשגרת, באופן מובנה, איתותי מסחר. ייעודם של ההתראות או האיתותים למניות, אופציות, מטבע חוץ, מדדים וסחורות הוא מגוון: הם יכולים להינתן לשורט, למטרות קנייה וגם ליציאה מעסקה- מניעת הפסדים אף היא סוג של רווח.

האיתות הוא בבחינת רמז והמלצה בלבד. הוא אינו מחייב. על הסוחר להפעיל שיקול דעת ולעשות חשבות עלות-תועלת האם לקבל את האיתות ולבצע מדיניות מסחר על פיו או להתעלם ממנו ולא לקחת אותו בחשבון. היות שמי שמקבל איתותים משלם על השירות, גם אם סכום נמוך, אין כל סיבה שירגיש מחויבות או אי נעימות בגלל בחירתו לא לקבל את עצת המומחה המאותת. זו זכותו המלאה של הסוחר.

שירות איתותים בבורסה בחו"ל

חברות  שונות מציעות לסוחרים להימנות עם לקוחותיהן הנהנים משירות איתותים תמורת תשלום חודשי- מדובר בעיקר בחברות גדולות המושקעות חזק ועמוק בבורסה ומקיימות בה פעילות אינטנסיבית. בדרך כלל אלה חברות הסוחרות במטבע חוץ, במניות ובסחורות בוול סטריט.

ניתן להתוודע אל ספקי שירות האיתותים בבורסות חו"ל באתרי אינטרנט שונים, שם מוצגת גם ההיסטוריה של ביצועי האיתותים השונים. תנאי להצטרפות אל אחת החברות הוא לימוד מעמיק של הנושא בכלל ושל ביצועי החברה הספציפית בפרט. בהינתן אי-האפשרות להיפגש פנים אל פנים אם מציעי השירות (אלא אם כן יש לכם כסף וזמן מספיקים לשם פגישה עמם המחייבת טיסה ושהייה במדינה שבה הם  פועלים...) יש מידה מסוימת, לא בלתי מבוטלת, של סיכון בכך, אבל כמעט כל סוחר בבורסה יגיד לכם שסיכון מהווה מרכיב מובנה בנפשו...

בכל מקרה ודאי לא מדובר במדע מדויק אלא ב"נתון עזר" העשוי להוות אינדיקציה למגמה מסוימת המאפשרת לכם לכלכל את מדיניות ההשקעה שלכם בבורסה באופן מחושב ומושכל יותר, אף שאין בה, כמובן, כל ערובה שהיא מפני הפתעות שתמיד צפויות להתרחש.• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.