חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

לסחור בוול סטריט בצורה קלה מהבית

מאז הפכה רשת האינטרנט לזירת המסחר הגדולה, העוצמתית והאפקטיבית ביותר, היא מאפשרת מסחר בבורסה מכל מקום ובכל זמן למשל לבצע מסחר בוול סטריט. מערכת מסחר אוטומטית מקלה מאוד על סוחרים, מייעלת ומשכללת את טכניקות המסחר, מסייעת לניצול אסטרטגיות שונות במסגרתו, מבטלת את גורם פער הזמנים בין השווקים המצויים במדינות ששעוניהן אינם מסונכרנים אלה עם אלה ועוד.

היתרונות הרבים הגלומים בבורסה הופכים אותה לאטרקטיבית עבור משקיעים מכל העולם ובכללם משקיעים מישראל. החשיפה למגוון עצום של שווקים בינלאומיים ופיזור גדול של השקעות הופכים את הבורסה האמריקנית למועדפת על רבים.

מערכת מסחר אוטומטית עושה את העבודה של הסוחרים היכולים לסחור בבורסה האמריקנית גם כשהם שוהים בביתם בישראל. פרט לכך, היות שהמסחר בבורסה האמריקנית מתבצע בדרך כלל בין השעות 16.00 ל- 23.00 שעון ישראל, מדובר בשעות נוחות מאוד למשקיעים מישראל, אשר חלקם סוחרים מבצעים מסחר למשל בורסת וול סטריט כתחביב לאחר שעות העבודה שלהם..

ביצוע מסחר בבורסה האמרקאית יכול להתבצע הן מחשבון הבנק של הסוחר, הן דרך בתי השקעות שמעמידים לרשות המשקיע ברוקרים בינלאומיים והן דרך פלטפורמות מסחר ממוחשבות וברוקרים אינטרנטיים.

טיפים למסחר מהבית

לא די שיהיה לכם חיבור לאינטרנט ומערכת מסחר שתקבלו מבית השקעות כל שהוא. חשוב להקפיד על סביבת מסחר מקצועית, נקייה, ובראש ובראשונה- מחשב ייעודי שיהיה פנוי למסחר בשעות הנקובות. חשוב שזה יהיה מחשב שלא תורידו בו קבצים כדי לא ליצור עליו עומס.

חשוב לתחזק היטב את המחשב, לנקות אותו מווירוסים ומרוגלות, לבצע סריקת כוננים בתדירות גבוהה, כמו גם איחוי דיסקים. וחשוב לא פחות- שהמחשב יעבוד במהירות הנדרשת לביצוע פעולות בבורסה.

ודאו כי יש גיבוי במקרה של הפסקת חשמל. ניתן לקיים (ואולי אף עדיף) מסחר במחשב ענן שקיימת בו מערכת גיבוי כפולה של חשמל ושל תקשורת לאינטרנט.

חשוב לבצע מסחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי מתקדמת ומשוכללת, המגבירה באופן משמעותי את הסיכוי לתשואה גבוהה.

הכירו היטב את אפיק ההשקעה שבו אתם סוחרים.

חשוב ומומלץ ביותר לבנות שיטת מסחר המתאימה לאופי שלכם, למצבכם הכלכלי וה... נפשי. אם אתם לא מסוגלים לתפקד בתנאים של אי-ודאות, ייתכן כי עליכם לשקול האם נכון לכם להתחיל לסחור.

מסחר בבורסה בוול סטריט שונה למשל מהמסחר בארץ. למשל בוול סטריט מחזורי המסחר גדולים פי כמה מבורסת תל אביב והמשקיע  צריך לקחת בחשבון.

אין קיצורי דרך. על אף הפיתוי לסחור מהבית- על מנת להפוך אותו לאפיק הכנסה משמעותי יש ללמוד היטב, לעומק, את תחום המסחר בכלל ואת המסחר בבורסה האמריקנית בפרט.

בהצלחה.

 

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.