חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מערכת מסחר ומערכת אלגו טריידינג

מערכת מסחר מפצה על העדר היכולת האנושית להיות נוכחים ופעילים במשך 24 שעות ביממה ובמקרה של הבורסה הישראלית ברוב שעות הבוקר. מי שבא לעזרת האדם, ודאי לעזרת מי מאתנו שסוחרים בבורסה, היא הטכנולוגיה. מאז כניסתן של מערכות מסחר אל מסחר בבורסה שודרגו היכולות של הסוחרים ומוקסמו רווחיהם. בעשור האחרון ניכר תהליך חדירתן המואץ של המערכות אל הבורסה. מערכת מסחר אוטומטי Go4iTrader יכולה לשמש אותך גם כמערכת לביצוע אלגו טריידינג.

כמו מערכות אחרות, אף זו ממנפת לאין שיעור את היכולת האנושית, המוגבלת מטבעה וממהותה, של האדם. בהעדרן לא ניתן למצוא חלופה תואמת והולמת מבחינת עצמתה ויעילותה שכל כולה פרי היכולת האנושית. הטכנולוגיה מהווה תרומה עצומה למסחר.

מערכות מסחר אוטומטיות מאפשרות למנף את יכולות האדם באלפי מונים ומספקות תשואות גבוהות כאלה שהסוחר המנוסה לא הגיע אליהן מעולם. המערכת נבנתה על ידי אנשי מקצוע מומחים בשוק ההון בצירוף מהנדסי תוכנה מנוסים. שימוש בה יסייע לכל סוחר להשיג את המיטב ואת המרב שניתן להשיג במסחר בבורסה.

הצלחה מוכחת

הניסיון במסחר מוכיח, כי שימוש במערכת מסוגל לגרום לסוחר להעלות את יכולות המסחר שלו משמעותית וכמובן להרוויח גם במסחר מקביל על מספר גדול של ניירות ערך, לא מעט סוחרים ההיווכחו לדעת כי באפשרותםלהעלות את הסיכוי להשיג תשואה חודשית גבוהה יותר הפכו את השימוש במערכת לכלי מסחר מרכזי יעיל מאין כמוהו.

בין יתר היתרונות הגדולים של מערכת מסחר זשהיא מאפשרת לסחר, מצד אחד להיות דרוך ב 100% עת המערכת ממתינה במקומו לילושבים בנתונים שהוא הזין מבעוד מועד, ומצד שני להמשיך לעסוק בעיסוקים אחרים ואף לסחור בבורסות נוספות ובניירות ערך רבים.  המערכת מסוגלת לבצע מספר גדול מאוד של חישובים, לקבל אין ספור החלטות בכל זמן נתון ולבצען בתוך מילי שניות  בלבד.

השכל בניכוי הרגש

מערכת מסחר אוטומטית מנוטרלת מכל שיקול רגשי. היא אינה מושפעת משום גורם פסיכולוגי. פעילותה האוטומטית, הרובוטית,  המערכת נאפשרת שימוש אלגו טריידינג והפכה לאחת המובילות בשוק ההון הישראלי, אם לא המובילה מכולן. די בהתנסות קצרה בה על מנת להיווכח ביתרונותיה.

כשאתם מתמקחים עם בית השקעות או עם כל גורם אחר, אל תוותרו על קבלתה של מערכת מסחר כחלק מהעסקה, מה שיאפשר לכם ליהנות לאורך זמן מהביצועים המצוינים שלה.

נכון שהגורם האנושי חשוב אבל במסחר בשוק ההון חשוב יותר הגורם הטכנולוגי, כפי שנוכחו לדעת רבים המתנסים זה מכבר בשימוש קבוע במערכות מסחר.