צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר באופציות – מסחר אוטומטי חובה

הבורסה היא דינמית, תזזיתית ובלתי צפויה. הפעילות בה מחייבת ערנות ודריכות, ידע ומיומנות אשר גם אדם רב כישורים ויכולות, הניחן ביכולת כמעט אל אנושי בפיצול קשב וריכוז, יתקשה לתפקד בה באופן שבו יוכל למקסם את מלוא הפוטנציאל הגלום בה.  הבחנה זו תקפה וחלה במיוחד על  מי שמבצע מסחר באופציות.

מסחר בבורסה מחייב אפוא להסתייע באמצעים טכנולוגיים שונים העומדים לרשותם של הסוחרים. מערכת מסחר אוטומטית היא אחד החשובים, המרכזיים והאפקטיביים ביותר. שימוש במערכת זו מגביר באופן משמעותי ביותר את הסיכוי להרוויח רווחים נאים.

שימוש במערכת מסחר אוטומטי מאפשרת להרוויח גם במקום שבו אתם לא נוכחים וסוחרים באופן פיזי. שימוש בה הוא חלק בלתי נפרד מנקיטת אסטרטגיית מסחר, אשר זה מכברה הוכחה רווחיותה הגבוהה כמו גם רמת הסיכוי הנמוכה הגלומה בה.

לימוד מסחר אוטומטי

המסחר האוטומטי באופציות מאפשר לכל לנצל כל הזדמנות לביצוע עסקאות טובות. מי מכם שמעוניינים להפוך את המסחר למקצוע ייטיבו לעשות אם ילמדו את הנושא במקום שבו מוצעת להם מסגרת ללימוד מובנה, יסודי ושיטתי של התחום. רכישת ידע במסחר בכלל ובמסחר אוטומטי בפרט מאפשרת לימוד שליטה במרכיבי הסיכון והסיכוי, לערוך ניתוח מושכל של אסטרטגיות מסחר ואופני ניצולן לטובתכם ולרווחיותכם.

השנים האחרונות עומדות בסימן התפתחויות טכנולוגיות בכלל ובתחום מערכות המסחר העצמאי בבורסה בפרט. ביטוי להתפתחות זו באה, בין השאר, לידי ביטוי באספקתן של מערכות מסחר אוטומטיות לסוחרים על ידי בתי ההשקעות השונים.

כיצד לרכוש יתרון יחסי על המתחרים ?

בעשור האחרון אנו עדים להתפתחויות טכנולוגיות מרשימות בכול התחומים, גם בתחום מערכות מסחר עצמאי בבורסה. מערכות אלה מהוות חלק חשוב מהשירותים שמעניקים בתי ההשקעות ללקוחותיהם, הנהנים, כשהם מצוידים במערכות אלה, מיתרון יחסי גדול ומשמעותי על סוחרים שאין ברשותם מערכות מסחר אוטומטיות.

התקשרותם של סוחרים עם בתי השקעות שונות מתבצעת על פי שיקולים שונים. ככל שגוברת חדירתן של מערכות המסחר האוטומטי לשוק וככל שבתי השקעות מספקים אותם ללקוחות כמרכיב מהותי בחבילת השירות שלהן, העדר מערכת מסחר כזאת עלול להיות שיקול מרכזי באי בחירת סוחרים בבית השקעות שלא מציעה להם את המוצר ואת השירות הזה.

בשורה התחתונה חשוב לציין, כי גם הראש היהודי החריף והממולח של הסוחרים המוצלחים ביותר לא יכול לוותר על שימוש במערכת מסחר אוטומטי לצורך ביצוע מסחר בבורסה בכלל וביצוע מסחר באופציות בפרט, אם רוצים למקסם את הסיכוי להרוויח בבורסה רווחים נאים. זוהי, בתמצית, המטרה שלשמה הסוחרים בבורסה סוחרים, הלא כן?


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.