חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

אסטרטגיית מסחר אוטומטית

אסטרטגיית מסחר אוטומטית

שוק ההון משתכלל, מתייעל ומטמיע חידושים שונים, לרבות ואולי בעיקר- חידושים טכנולוגיים. הוא מאמץ ומיישם שיטות, טקטיקות ואסטרטגיות שונות ומאפשר שימוש  במערכות מסחר מתקדמות. מערכת מסחר מייעלת, משכללת ומאפשרת חיסכון ניכר בזמן בעת המסחר, נתון המהווה יתרון יחסי משמעותי למשתמשים במערכה או במערכות מסחר בעת מסחר בבורסה.

אלגוריתם אוטומטי עובד בשביל המשקיעים 24/7. שימוש ברובוט מסחר מאפשר למקסם את ההשקעה אבל חשוב לשים לב: תשואה נמוכה מדי עלולה להעיד על חוסר כדאיות בשימוש במערכת מסחר אוטומטית אבל, מצד שני, תשואה גבוהה עלולה להעיד על רמת סיכון גבוהה, מה שמגביר את החשיפה שלכם  לסכנת נפילה ואיבוד נכסים...

רווח והפסד

בבורסה יש יסוד מובנה של הימור גם אם וכאשר ההשקעה בו נעשית באופן זהיר, מושכל ומדוד. לא הכול תלוי במשקיע. תנודות השוק המובנות בו חושפת בהכרח כל משקיע לרמה מסוימת, גם אם מידתית ומתונה, של סיכון. השפעת השימוש במערכת מסחר נמדדת לטווח ארוך. חשוב לציין כי יש חשיבות גם לכמות ההשקעות. מספר עסקאות נמוך מ- 200 וגבוה מ- 400 עלול לסכן את תיק ההשקעות שלכם, אם רובוט ההשקעות לא ירוויח עבורכם.

שילוב של אדם ורובוט

חשוב לוודא כי רמת המינוף של מערכת המסחר לא תהיה גבוהה מאחר שרמת מינוף גבוהה לא יכולה להיות רווחות לאורך זמן. בנוסף, גם מערכת מסחר אפקטיבית אינה מהווה חלופה לגיבוש אסטרטגיית מסחר המנחה את מי שמופקד על ניהול תיק ההשקעות שלכם. השילוב בינהם, תוך שימת לב לשימוש מידתי ברובוט המסחר הוא הדרך הנכונה והנבונה להתנהל בבורסה.

ערנות ודריכות, סדר ושיטה

חשוב לקיים מעקב שיטתי, רצוף ועקבי אחרי ההשקעות, לדעת בכל זמן נתון כמה עסקאות רווחיות וכמה מפסידות ( והאם קיים רצף של השקעות מפסידות), מה הוא שיעור ההפסד הממוצע בכל העסקאות המפסידות, מה ההפסד והרווח הגדולים ביותר, כמה הפסדים רצופים גורמים לאיבוד שיעו אחוזים מסוים מתיק ההשקעות ועוד?  נתונים אלה מסייעים לניתוח תיק ההשקעות ומאפשרות בחינת כדאיותן.

חשוב ללמוד את אופן פעולתה ואת דפוסי ההתנהגות של מערכת מסחר אוטומטית על מנת ללמוד באמצעות ביצועיה את המכנה המשותף להם. מגמת אימוץ משקיעים רבים את מערכת המסחר האוטומטית מעידה על חדירתה לשוק ההון ועל הפיכתה לחלק בלתי נפרד ממכלול הכלים והאסטרטגיות הפועלים בבורסה ומהווים חלק בלתי נפרד ממנגנוניה.


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.