חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר אוטומטי בחול לעומת מסחר אוטומטי בישראל

אף שאין הבדל מהותי ועקרוני בין מסחר אוטומטי בישראל לבין מסחר אוטומטי בחו"ל יש הבדלים טכניים שהם בלתי מבוטלים כלל ועיקר ולדעת סוחרים שונים עשויים להיחשב כמהותיים. מסחר אוטומטי בחו"ל חל על נפח שוק הרבה יותר גדול והרבה יותר מגוון. יש בו מספר רב יותר של מניות ומוצרים פיננסיים, הנזילות והיקפי המסחר בו גבוהים יותר. יש בו גם מוצרים שאינם קיימים בבורסה בישראל כגון אופציות על מניות וחוזים עתידיים. מכאן נובעת חשיבותן הרבה של מערכות מסחר אוטומטיות המאפשרות לסוחר להיות מיוצג במסחר ולקבל דיווח 24/7 מכל מקום שבו הוא נמצא. העדר היכולת האנושית להיות מעודכן בהיקף מסחר כה גדול הופך את השימוש במערכת מסחר אוטומטי לתנאי הכרחי ליכולת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל מהמסחר.

שעות הפעילות הן שונות. מערכת המסחר מבטלת את ההכרח להתאים את עצמך אליהן, אף שהפרשי השעות בין ישראל לארצות הברית דווקא מקלות על מי מהסוחרים שרוצים לסחור און ליין מאחר שהבורסה בארצות הברית פעילה בשעות אחר הצהרים והערב על פי שעון ישראל.

כל אחד יכול

מסחר אוטומטי אינו רק נחלתן של מוסדות פיננסיים גדולים ובנקים. כל סוחר יכול להפעיל אסטרטגיית מסחר אוטומטי, ליהנות מהיתרונות ומהתועלות הגלומים בה ולהגביר את סיכוייו לתשואות גבוהות. על מנת למקסם את מלוא הפוטנציאל של המסחר האוטומטי חשוב שיהיה ברשותו מחשב שפנוי רק לביצוע הפעילות המסחרית ולא להעמיס עליו קבצים ותוכנות כבדות.

המסחר האוטומטי מייתר את הצורך לשבת כל העת מול מסכי המסחר. בדרך כלל התוכנות ניתנות כחלק מהשירות של חבר הבורסה ועלותה זניחה ביחס לתועלת שניתן להפיק ממנה הן בחיסכון הכסף והן באפשרות להרוויח סכומים גבוהים.

מערכות מסחר אוטומטיות מסוגלות לבצע, במהירות  גבוהה ובמקביל, פעולות רבות ובכך לפתוח בפניכם מניפת סיכויים ואפשרויות רחבה ביותר. בעוד ביצוע פעולות באופן ידני מוגבל – כמות העסקאות שניתן לבצען באמצעות מערכת המסחר האוטומטית היא רבה ביותר, ובנוסף- המערכת יכולה לקיים מעקב בו זמני, און ליין, אחרי על הפעולות.

אין ספק כי יש חשיבות גדולה ורבה יותר למערכת מסחר שבאמצעותה ניתן לבצע מסחר בחו"ל וזאת בהעדר האפשרות להיות נוכח באופן פיזי בזירת המסחר. עם זאת חשוב להבין, שלא מדובר במערכת כל-יכולה, ודאי לא במערכת שעושה קסמים, לכן רצוי ומומלץ להתוודע אל השוק שבו פועלת המערכת וללמוד את מאפייניו היטב לפני שמתחילים לסחור בו.

בהצלחה.