צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

הוזלת עמלות מסחר בבורסה

ההכרח להוזיל את עמלות המסחר נובע משיקול פשוט של רווח מול הפסד, עלות מול תועלת. ההיגיון המונח בבסיס ההכרח הזה פשוט ומובל לכול, קל וחומר לכל מי שמנהל עסק: יש קשר ישיר, טבעי והכרחי, בין צמצום ההוצאות להגדלת ההכנסות. הוזלת העמלות היא אפוא חלק בלתי נפרד מצמצום מרכיב ההוצאות של העסק.

איך מוזילים?

מתווכחים. מתמקחים. זו זכותכם, זו חובתכם. הכסף הוא כספכם. כל מי שמבצע מסחר בבורסה עשוי להידרש להיבט זה במסחר, ולכן מוצדק ולגיטימי מכל בחינה שהיא להתמקח עם בתי השקעה שונים על גובה העמלות. מי מכם שמתכוון להיות סוחר עצמאי או שעוסק במסחר עצמאי זה מכבר ודאי מודע לחשיבות הנושא.

כמי שבאים מעמדת כוח- בתי ההשקעות מתחרים על הלקוחות- חשוב שתדעו כי כחלק מהמשא ומתן עם בית ההשקעות יש חשיבות רבה לעמידה על זכותכם לקבל, כחלק בלתי נפרד מסל השירותים ומהעסקה עם בית ההשקעות, מערכת מסחר אוטומטית, העשויה להקל עליכם את המסחר, לייעל אותו ובעיקר למקסם את פוטנציאל הרווח הגלום במסחר. זה דבר שאינו מבוטל כלל ועיקר.

חשוב לדעת

חשוב לדעת, כי עמלות מסחר הן רק מרכיב אחד בהוצאות, אשר כרוך בהם גם תשלום מסים על רווחים, רכישת תוכנות תומכות החלטה ועוד. לכן, יש לכם אינטרס ברור להוזיל את העמלות על המסחר, כשם שיש לעם אינטרס להפחית את הסכום הכולל על מכלול השירותים שאתם נזקקים להם כסוחרים בבורסה. בהקשר ישיר וטבעי לנושא הוזלת עמלות המסחר חשוב להדגיש את חשיבותה העצומה של מערכת מסחר עצמאי, המשפרת באופן משמעותי את הסיכוי של הסוחר להרוויח יותר ועל כן רכישתה מהווה תנאי הכרחי לביצוע עסקה עם כל בית השקעה שהוא.

כמו בבנק

הזכות להתמקח על גובה העמלה, בדיוק כשם שהיא שמורה לכם מול נציג הבנק שבו אתם מנהלים את החשבון שלכם, היא זכות יסוד בסיסית, המוענקת לכם מעצם היותכם לקוחות- עוד בשלב של היותכם לקוחות פוטנציאליים כחלק מבדיקת היתכנות וכדאיות להיהפך ללקוחות בפועל. כאשר אתם מתווכחים ומתמקחים על זכותכם לשלם עמלה מופחתת, אתם פועלים באופן נכון ומושכל. כאשר מנהלים עסק, חשיבות הוזלת שיעור העמלות עשויה להיות מכרעת לגבי העסק. אתם מוזמנים להתייעץ עם סוחרים בבורסה ולאמץ את שיטותיהם ואת האופן שבו הם הצליחו להפחית את סכום הכסף שהם משלמים על עמלת המסחר. כל שקל שתחסכו הוא רווח נקי. בהצלחה!