צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בבורסה מהבית


במידה וקיבלת החלטה לבצע מסחר בבורסה מהבית כאן תוכל לקרוא טיפים ועצות כיצד לעשות זאת בצורה נכונה, מקצועית וכמובן רווחית.

מסחר בבורסה קורץ ללא מעט אנשים, חלקם נותנים לאנשי מקצוע המתמחים בניהול תיקי השקעות לנהל את תיק ההשקעות שלהם שעבור שירות זה הם משלמים לו עמלות וחלקם מעדיפים לבצע מסחר בבורסה בצורה עצמאית.  לא פעם נמצא כי הסוחר שמבצע מסחר עצמאי בעצמו משיג תשואה גבוה יותר מאשר מנהל תיקי ההשקעות.

ללמוד לסחור מהבית הוא תהליך ארוך וקשה אך בסופו של דבר, במידה והשקעת נכון בהכרת אפיק ההשקעה וב" סוחר שבך " תמצא שזה מקור הכנסה נוסף ויש כאלה שהפכו אותו עם הזמן למקור הכנסה עיקרי והחלו לעבוד מהבית.

לכאורה כל שעליך לעשות הוא להיות בעל חיבור לרשת האינטרנט ולקבל מערכת מסחר מבית ההשקעות שבו מתנהל חשבון ההשקעות שלך, זהו ! טכנית אתה יכול להתחיל לסחור מהבית.. מעשית - הדרך עוד ארוכה ...

להלן מספר טיפים שיסייעו לך לבצע מסחר בבורסה מהבית


- הדברים הטכניים  

1. עליך לדאוג שתהיי לך סביבת מסחר מקצועית ככל הניתן, למשל מחשב ייעודי רק למסחר בשעות המסחר, מחשב שלא יורידו בו קבצים במהלך היום ושיהיה עליו עומס שאינו קשור למסחר בבורסה.

2. עליך תחזק את המחשב, לבדוק שאין בו וירוסים ותוכנות ריגול, לבצע סריקה של הכוננים, לבצע איחוי דיסק, לבצע בדיקה שהמחשב עובד במהירות הנדרשת.
 
3. עליך לוודא שיש לך גיבוי של חשמל במקרה של הפסקת חשמל וגיבוי של תקשורת לרשת האינטרנט. לידיעתך תוכל לבצע מסחר בבורסה במחשב ענן בו קיים גיבוי חשמל וגיבוי תקשורת לאינטרנט. 

4. עליך לוודא שהכיסא שאתה יושב עליו מספיק נוח ושישמור על בריאותך, כמי שרוצה בעתיד אף לעבוד מהבית תמצא את עצמך יושב המון שעות על כיסא זה.

5. עליך לוודא שהתאורה בחדר המסחר שיצרת לעצמך מספקת ונוחה על מנת שלא תאמץ את ענייך יתר על המידה בשעות שתשב מול מסך המחשב.

6. עליך לדאוג כי יש לך מספיק שקט על מנת להתרכז במסחר, בניתוח ובלימוד מעמיק יותר.

7. יש לבדוק האם יש לך מחשב לגיבוי במקרה שמחשב המסחר שלך לא יעבוד.

8. עמלות המסחר הן ההוצאות הכמעט יחידות שיש לך בתור מבצע מסחר בשוק ההון מהבית. חובה עליך לערוך משא ומתן עם בית ההשקעות שאתה סוחר דרכו על מנת להוזילם, הוזלה זו עשויה לחסוך לך מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש בחודשו.

- כיצד לחזק את " בסוחר שבך "

חלק גדול מתהליך ביצוע מסחר בבורסה הוא הפיכתך לסוחר מקצועי, לאחר שעברת על כל הפרטים הטכניים הנ"ל נביא מספר טיפים שיסייעו לך להעלות את הסיכוי שלך להרוויח כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה מהבית.


1. מערכת מסחר היא הקשר שלך לשוק ההון, ככל שמערכת מסחר מתקדמת יותר כך אתה נהנה מיתרונות רבים יותר על פני משקעים אחרים, שגם הם בדיוק כמוך, רוצים להרוויח כמה שיותר כסף. מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל להשיג ולבצע באמצעותה מסחר בבורסה.

2. חובה עליך להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו טוב ככל הניתן, זכור ככל שתכיר את אפיק ההשקעה טוב יותר - תרוויח יותר. זו המתמטיקה של המסחר בבורסה.

3. כל משקיע מפסיד בתחילת דרכו כסף, אל תתרגש, אך מאידך עליך לקבוע יעדים להפסד ולא חרוג מהם. השתמש בסימולאטור מסחר אשר יסייע לך רבות להכיר את אפיק ההשקעה, להכיר את מערכת המסחר שלך ולשפר את שיטת המסחר שלך וזאת ללא תשלום " דמי לימוד " כאשר תתנסה במסחר בשוק ההון.

4. עליך להפיק לקחים מכל עסקה ועסקה שאתה מבצע, לשאול את עצמך למה הפסדת ? מה הטעויות שעשית ? האם חרגת משיטת המסחר שלך ? לאחר התיעוד עליך להפיק לקחים על מנת לשפר את יכולות המסחר שלך ולהקטין את ההפסדים ככל הניתן. אותו כנ"ל כאשר אתה מרוויח, עליך לבדוק האם הצלחת למקסם את הרווח, לשאול את עצמך האם יכולת להרוויח יותר, האם בפעם הבאה שיתרחש תרחיש זהה תוכל להרוויח שוב.

5. עליך לבנות שיטת מסחר המתאימה לאופי הסוחר שבך, למצבך הכלכלי ולמצבך הנפשי.

6. חובה עליך להבין כי הצמדות לשיטת המסחר שלך חשובה לאין ערוך, שכן חריגה משיטת המסחר עשויה להביא אותך להפסדים צורמים ואף למחיקת תיק ההשקעות שלך. כל עדכון בשיטת המסחר חייב להיות רק לאחר שבחנת כי לאורך זמן הוא יביא לך תשואה חיובית.

7. תהליך הלימוד נמשך לצמיתות ! חובה עליך ללמוד ככל הניתן ולהשקיע בסוחר שבך תמיד, שכן ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר.

8. רשת האינטרנט עמוסה במדריכים, סוחרים מנוסים ובמידע שיוכל לסייע לך לשכלל ולפתח את שיטת המסחר שלך, תוכל לקרוא למשל מאמרי שוק ההון שיסייעו לך לא מעט להעלות את היכולות שלך.

9. עליך להבין כי לא ניתן להפוך לסוחר בין לילה ותהליך הלימוד אורך מספר חודשים ולא פעם כרוך בלא מעט תסכול.

10. כלל בססי וחשוב  - חובה עליך להפעיל STOP LOSS במידה ונייר הערך מתנהג בניגוד לציפיות שלך, ביעד שקבעת לעצמך, חריגה מביצוע סעיף זה עשויה לגרום לך להפסדים צורמים ואף להפסד כל תיק ההשקעות שלך.

11. להתפרנס מהבית ממסחר בבורסה עשוי להיות נוח, מעניין ומתגמל מאוד, אך עליך לקחת בחשבון כי על מנת להגיע למצב זה יהא עליך להשקיע לא מעט שעות בלימוד מעמיק ובתרגול - קח זאת בחשבון !

12. כמבצע מסחר בבורסה מהבית עליך לדעת כי תוכל לבצע סוגי השקעה שונים ובדרכים שונות. מסחר יומי מהבית, מסחר מגמה מהבית, ולסחור באפיקי השקעה שונים ומגוונים כגון מסחר יומי במניות מהבית, מסחר יומי באופציות מהבית . היום רשת האינטרנט מאפשרת לסחור בכול אפיק השקעה בעולם ובקלות.

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לבצע מסחר בבורסה מהבית במסלולי מסחר זולים במיוחד הכוללים שירותי מסחר מתקדמים, עמלות מסחר אטרקטיביות במיוחד ואף קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום !

לפרטים נוספים,


גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :

אלגו טריידינג

מסחר באופציות


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it