צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

אפליקציית מסחר בבורסה - אורדרנט 2 לאייפון

אפליקציית מסחר בבורסה - אורדרנט 2 לאייפון

אנו חיים בעידן בו החידושים והפיתוחים הטכנולוגים בכול תחום מתחומי החיים צצים כמעט מידי יום. גם בתחום ביצוע מסחר בבורסה אנו עדים לשינויים ולהתפתחויות טכנולוגיות. אם בעבר היינו " מתייבשים " במשך כל יום המסחר מול מסך המחשב בהמתנה מתישה לשערים ולמדדים הרלוונטיים לגבי שיטת המסחר שלנו, כיום לא רק שניתן להפעיל מערכת מסחר אוטומטי שתבצע את ההמתנה המתישה במקומנו אלא גם לצפות בה באמצעות אפליקציות מסחר ייעודיות לסמארט פון ( טלפון חכם המאפשר להתקין עליו תוכנות שונות ). ובזאת תם למעשה לחלוטין העידן בו אנו " מפחדים " לזוז ממסך המחשב בבית או במשרד כאשר אנו מבצעים מסחר עצמאי ומוצאים עצמינו מתקשרים כל כמה דקות לחדר המסחר על מנת לקבל עדכונים שוטפים על אפיקי ההשקעה ו \ או המדדים השונים. כעת תוכל לזוז מהמחשב אך עדיין להיות מחובר, לקבל עדכונים ולסחור כאילו אתה עדיין יושב מולו.

חברת FMR, החברה הגדולה והפופולארית למערכות מסחר בבורסה בישראל, אשר, בין היתר, פיתחה את מערכת המסחר אורדרנט 2, השיקה אפליקציה למסחר דרך הטלפון למערכת המסחר אורדרנט 2 ( בשלב זה לאייפון ). תוכל לראות את נתוני אפיקי ההשקעה השונים, אופציות מעוף, מניות, תעודות סל, אגח ויתר אפיק ההשקעה הנסחרים בבורסה הישראלית לניירות ערך.
תוכל לצפות בשערים והמדדים, לצפות בספר הפקודות, לצפות בגרפים של מניות ומדדים, לראות את האחזקות בתיק שלך, את התשואה היומית - הכול במכשיר הטלפון החכם שלך באמצעות אפליקציית מסחר ייעודית לאורדרנט 2,אשר תשמש אותך לקבל החלטות ולשדר הוראות און ליין.

האם קיימת אפליקציה למסחר במערכת FMR ?

למערכת FMR לא קיימת אפליקציה ייעודית, אך אם ברצונך לקדם את יכולות המסחר שלך משמעותית גם כאשר אתה לא מול המסך המחשב, תשמח בוודאי לשמוע כי תוכל לצפות ולסחור בחשבון המסחר גם אם אתה סוחר באמצעות מערכת ה FMR המקצועית והפופולארית בקרב המבצעים השקעה בשוק ההון בישראל, אינך חייב להשתמש באורדרנט 2 אם אתה משקיע אשר סוחר במערכת ה FMR. תוכל לסחור בבורסה דרך מחשב ענן למסחר בבורסה אשר נמצא באינטרנט ולהתחבר אליו באמצעות אפליקציות ייעודיות להתחברות למחשב ענן, תוכנות שליטה אלה מיועדות גם למי שרוצה לבצע מסחר עצמאי באמצעות טלפונים חכמים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד ולא רק לאייפון. ניתן לשדר פקודות, לראות גרפים להריץ מערכת מסחר אוטומטי שתאותת לך על ידי חווי קולי שהתבצעה עסקה...הכול באון ליין ו והכל בכף ידך אפילו שאתה בשפת הים.

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתנסות במסחר בבורסה באמצעות מערכת מסחר אוטומטי, כמו כן תוכל להצטרף למסלולי מסחר בבורסה הכוללים שירותי מסחר מתקדמים, עמלות זולות במיוחד, מערכות מסחר אורדרנט 2 ו FMR + הטבה בלעדית ! מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום. 
גולשים אחרים שביקרו בדף זה ביקרו גם :

מסחר באופציות

אלגו טריידינג

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין בנ"ל זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על הנאמר לעיל הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it

 


תגיות: איך לסחור מהטלפון החכם, אפליקציה למסחר בבורסה באמצעות ה IPHONE, אפליקציות למסחר בבורסה מטלפונים ניידים, אפליקציה למסחר בבורסה באמצעות מערכת הפעלה אנדרואיד, איך לסחור בבורסה מהסלולר, אפליקציית מסחר לסמארטפון, אפליקציית מסחר בבורסה לסמסונג,SAMSUNG, אפליקציות למסחר מאנדרואיד, מסחר מטלפון המריץ מערכת ANDROID