צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בבורסה בדמו


במסגרת מאמר זה ניידע אותך כיצד תוכל לבצע מסחר בבורסה בדמו וכיצד מסחר בדמו עשוי להעלות את התשואה שלך לאורך זמן ולחסוך לך לא מעט כסף כמו כן ניידע אותך אודות האפשרויות הקיימוות בשימוש בביצוע מסחר על ידי תוכנה למסחר בדמו Go4iTrainer.

עד לאחרונה כאשר משקיע בשוק ההון שהיה רוצה לבצע מסחר בבורסה היה לומד להכיר את התנהגות אפיק ההשקעה " בדרך הקשה " כלומר על ידי ניסוי וטעיה עם כספו האמתי על ניירות הערך שהוא עדיין לא הכיר או שהיה במצב שהוא משפר שיטת מסחר. ניסיונות הכרת אפיק ההשקעה ושיפור שיטת המסחר היו עולים לא מעט כסף וגרמו ללא מעט סוחרים המבצעים מסחר עצמאי להפסיק את המסחר שלהם או להפסיק לייעל את שיטת המסחר שלהם מאחר ודמי הלימוד הלכו ועלו.

- הטכנולוגיה לשירות המבצע מסחר בבורסה

כמו בלא מעט מתחומי החיים שבהם הטכנולוגיה שיפרה את איכות החיים ותרמה לבן האדם, גם בתחום ביצוע מסחר בבורסה ניתן לרתום את הטכנולוגיה. הפתרון לאי היכולות של המשקיע להתנסות ללא תשלום " דמי לימוד " הוא פשוט, שימוש בביצוע מסחר בבורסה בדמו עשוי לחסוך לא מעט מפחי נפש ולא מעט כסף שהיה יורד לטמיון בדרך להכרת אפיק ההשקעה ושיפור מיומנות המסחר.

חברת Go4it השיקה את מערכת הדמיית מסחר בבורסה - Go4iTrainer , Go4iTrainer הינה תוכנה אשר נבנתה ותוכננה על ידי מומחי החברה למען הסוחרים. מדמה המסחר בבורסה מאפשר להתנסות בביצוע מסחר בבורסה במטרה להכשיר דור חדש של סוחרים ולהקנות ניסיון מעשי נרחב יותר אף לסוחרים בעלי ניסיון בתחום המסחר בבורסה אך מעוניינים להכיר אפיקי השקעה חדשים ושיטות מסחר חדשות וזאת ע"י מתן אפשרות לבצע מסחר בבורסה בדמו - קרובה למציאות ככל הניתן.

- בתוכנה למסחר בדמו Go4iTrainer ניתן להתנסות בביצוע מסחר בבורסה בשני דרכים ללא סיכון כסף.

1. ניתן לבצע מסחר בבורסה בדמו על נתוני בורסה מוקלטים, בצורה זו תוכל לבחון את התנהגות נייר הערך ולהריץ את נתוני השוק " הלוך ושוב " לצורך בדיקה ולמידה של המתרחש בנייר הערך. לבדוק אם תוכל לחזות מראש שוב את התרחיש שהתרחש על מנת שכאשר תסחר עם כסף אמתי תדע לזהות תרחיש זה ולהרוויח ממנו כסף.

2. ניתן לבצע מסחר בבורסה בדמו על נתוני בורסה בזמן אמת, כלומר על המסחר ממש, כל הנתונים הם מהבורסה ממש ובשעות המסחר, הדבר השונה היחידי שכאשר תבצע קניה \ מכירה של נייר ערך זה לא יהיה בכסף אמתי. תוכל לחוות את חווית המסחר, את ההמתנה לשערים ולמדדים הרלוונטיים לגביך ולבחון את הטעויות שלך ואת היתרונות שלך במצבים מסוימים וזאת ללא סיכון של כספך. 


בשני התצורות שהוזכרו לעיל תוכל ליהנות ממגוון עזרים שונים ומנתונים שונים שיאפשרו לך לראות תמונה מלאה על פעילותך במדמה המסחר. בין יתר הנתונים שתוכל לראות בסימואלטור המסחר : פירוט לגבי כל אופציה רווח \ הפסד, רווח \ הפסד כללי, שער קניה או כתיבה, גרף האופציה, גרף מדד תל אביב 25 וגרף מדד גלום, גרף האסטרטגיה, שווי האסטרטגיה און ליין ועוד.

לאחר שאתה מרגיש כי אתה מוכן לסחור בכסף אמתי תוכל להתחיל לבצע זאת, כל עוד אתה מתחיל לבצע מסחר עצמאי ועדיין בשלבי ההכרות שלך עם אפיק ההשקעה או שאתה רוצה לשפר את שיטת המסחר שלך תוכל לבצע מסחר בבורסה בדמו ולחסוך את דמי הלימוד שעד כה היו חלק בלתי נפרד מתהליך לימוד מסחר בבורסה.

ערך נוסף בביצוע מסחר בבורסה בדמו ימצאו גם מתכנתים שמעוניינים לפתח תוכנת מסחר או תוכנת אלגו טריידינג לכל אפיקי ההשקעה אשר קיימים בבורסה בתל אביב ומעוניינים לבצע את תהליך בדיקות התוכנה ( BT ) ולהגיע לשלב שלפני הבדיקה על נתוני בורסה בזמן אמת עם מספר באגים נמוך ככל האפשר ועל ידי כך לחסוך לא מעט בעלויות הפיתוח, שכן ידוע כי פיתוח תוכנה למסחר בבורסה עשוי לעלות לא מעט מאחר והבאגים שהם חלק בלתי נפרד מכל פיתוח תוכנה, עולים גם בהפסדים צורמים בבורסה כאשר אתה מבצע בדיקה וכיול של תוכנת המסחר.


זה המקום להזכיר כי תוכל הצטרף למסלולי מסחר בבורסה הכוללים שירותי מסחר מתקדמים, עמלות מסחר אטרקטיביות במיוחד ואף קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום - במערכת קיימת גם אפשרות לביצוע מסחר בבורסה בדמו.

לפרטים נוספים,גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :

אלגו טריידינג

מסחר באופציות

• מאמר זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר באופציות מעו"ף.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it