צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

שבועיים התנסות


תמיד שמעת שיש בשוק מכונות מסחר אוטומטי ? חלמת על אחת כזו ? לא פעם נדהמת ממהירות הביצוע בשוק ? מרגיש שאתה מבזבז את זמנך היקר מול מסך המחשב כאשר תוכנת מחשב יכלה לבצע את המסחר במקומך ? האם באמת כל כך פשוט לסחור באמצעות מערכת מסחר אוטומטי ?  

אנו בחברת Go4it, מסחר אוטומטי, שמחים להזמין אותך לבצע מסחר בבורסה הישראלית באמצעות מערכות מסחר אוטומטיות ובכלים תומכי החלטה מתקדמים לשבועיים התנסות חינם ללא כל התחייבות.
אינך נדרש לעבור חשבון או לפתוח חשבון השקעות חדש, כל שעליך לעשות הוא לבקש מהבנק או מבית ההשקעות שבו מתנהל חשבון המסחר שלך מערכת FMR הכוללת הרשאות טסקבר ( הרשאות להפעלת מערכת מסחר אוטומטי ) אינך נדרש לתת פרטי כרטיס אשראי ואין חיוב אוטומטי בתום תקופת ההתנסות.

אנו מאמינים כי ברגע שתתחיל לסחור עם מערכת מסחר אוטומטי ותבין עד כמה זה פשוט, נוח ויעיל להעלאת התשואה שלך תתקשה מאוד לחזור למסחר ידני ולבזבז את זמנך היקר מול מסך המחשב מבלי ליהנות מהאפשרות לסחור בצורה אשר תאפשר לך לקדם משמעותית את יכולות המסחר שלך שכפועל יוצא תרוויח מהן לא מעט.

לאחר שתהנה מחוויית המסחר האוטומטי לא תעדיף שום פתרון אחר מלבד היכולות ליהנות מהקדימה הטכנולוגית לצורכי המסחר שלך ומהעלאת היכולות שלך להרוויח יותר מהמסחר בבורסה.

** ההתנסות במערכת המסחר האוטומטי ניתנת ללקוחות אשר משלמים ישירות לחברת GO4IT  ואינם נכללים בקבוצה אשר המערכת ממומנת על ידי בתי השקעות או בנקים.