חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

אודות האתר

 

עם התפתחות הטכנולוגיה וזמינות האינטרנט יותר ויותר בני אדם החלו לסחור בבורסה , רבים מאותם הסוחרים הבינו מהר מאוד את חשיבות השימוש במסחר אוטומטי בבורסה המאפשרת למשקעים מתוחכמים להרוויח על ידי השגת יתרון יחסי.

המבצעים מסחר בבורסה הישראלית, בניגוד לסוחרים בבורסות בחו"ל וסוחרי המט"ח, היו נאלצים, בלית ברירה, לבצע את כל הפקודות בצורה ידנית, תוך ישיבה דרוכה לעתים של שעות, להגעת השערים המבוקשים, תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בבורסה היו בעבר נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים גדולים אחרים, העלות של מערכת מסחר אוטומטית הגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים והייתה נחלתם הבלעדית של הגופים הגדולים, אותם גופים היו משדרים פקודות במהירות של מילישניות ולא היו מאפשרים לסוחרים אשר סחרו בצורה ידנית כל סיכוי להגיב לאירוע כזה או אחר שהתרחש בבורסה וכפועל יוצא לסוחר אשר לא סחר עם מערכת מסחר אוטומטית לא היה כל סיכוי או שלחלופין היה מתחיל מעמדה נחותה בזמן המסחר.

אתר " Go4it, מסחר אוטומטי בבורסה " הוקם במטרה לתת מענה לכל נושא המסחר האוטומטי בבורסת תל אביב על מנת להגדיל את הסיכויים להצלחה במסחר בבורסה תוך מתן פתרונות טכנולוגיים מהשורה הראשונה הקיימים בתחום פיתוח תוכנות מסחר אוטומטי, הושם דגש מיוחד על כך שהאפשרות לסחור במערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה תהיי זמינה הן לסוחר הפרטי והן למוסדי במחיר שווה לכל כיס.

באתר ניתן להתרשם ממגוון רחב של כלי מסחר אוטומטים ורעיונות שונים למסחר בבורסה בצורה אוטומטית, מדריכים, סרטוני וידאו הממחישים תוכנות מסחר אוטומטי בפעולה, ממשקים ורעיונות שונים לפיתוח כלי מסחר אוטומטים מתקדמים ביותר. כמו כן, הושם דגש מיוחד על חשיבות המשמעת במסחר בשוק ההון תוך שימוש בתוכנות מסחר אוטומטי הנועד לשפר את הסיכויים בהצלחה במסחר בבורסה.

כחלק מהתרומה של חברת Go4it לקהילת שוק ההון הוקם פורום שוק ההון המתקדם בארץ בו ניתן להחליף דעות עם סוחרים ולקבל טיפים השווים לא פעם כסף רב, הוקמה קבוצת רכישה למסלולי מסחר עצמאי מוזלים ביותר, הועלו לאתר מאמרים להעשרת הידע ויכולת המסחר בשוק ההון, ריכוז מונחים בשוק ההון ומשמעותם, רוכזו עבור הגולש כלים לתחזוקת המחשב, פותח שי לגולש באתר, רוכזו כלי מסחר ונתונים שונים לשימוש הסוחר, נבנה סרגל כלים הייחודי לסוחר בשוק ההון ובו כלים רבים ומגוונים למסחר ולשימוש במחשב.

בין ציבור הסוחרים שיכולים לגלות עניין רב במסחר בתוכנות מסחר אוטומטי ניתן למצוא:

 בעלי מקצועות חופשיים המעוניינים לסחור בבורסה תוך כדי עיסוקים נוספים.
 סוחרים מתחילים.
 מתכנתים.
 חברות נוסטרו.
 בתי השקעות.
 סוחרים מנוסים אשר שקדו על שיטת מסחר המביאה תשואות חיוביות לאורך זמן ומעוניינים להפוך אותה למכונת כסף.
 כל אדם שרוצה להעשיר את הידע שלו במסחר בבורסה בכלל ובמסחר האוטומטי בפרט.

 אנו מקווים כי תמצאו ערך מוסף באתר וכי תשכילו לנצל את הכלים הרבים והמידע הרב העומד לרשותכם במטרה להשיג תשואות חיוביות במסחר בבורסה.


 נשמח לשמוע את דעתכם ולקבל את הערותיכם והמלצותיכם לגבי האתר, הפורום והשירותים הכלולים בו באמצעות מגוון רחב של ערוצי
יצירת קשר.

 
חברת Go4it,
מסחר אוטומטי