חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר אוטומטי בהתניית התשואה


אחד מהגורמים החשובים ביותר שיעזור לך להשיג תשואה חיובית במסחר באופציות מעוף הוא היכולת לבצע ניהול סיכונים. רבים מהסוחרים באופציות מעוף מעוניינים, לא פעם, לסחור עם כמות אופציות גדולה יותר כאשר הם מרווחים ובכך להגדיל את הרווח באם השוק הולך בכיוון שהם ציפו או להקטין את כמות האופציות לכמות קטנה יותר כאשר הם מופסדים ובכך להקטין את הסיכון להפסד גדול יותר.
ניתן כמובן לבצע גם את ההפך, להגדיל כמות אופציות כאשר מופסדים ובכך להעלות את הסיכוי להחזיר את ההפסד באם השוק הלך לכיוון שצפית, או להקטין כמות אופציות כאשר אתה מרווח על מנת לשמור על הרווח.

להלן היתרונות בשימוש ברכיב המסחר האוטומטי :

  ניהול סיכונים מתקדם בצורה אוטומטית
באפשרותך להגדיל או להקטין את כמות האופציות שאתה סוחר בהן בהתניית התשואה היומית שלך, באפשרותך להקטין את כמות האופציות שאתה סוחר בהן כאשר אתה מופסד ולהגדיל את כמות האופציות כאשר אתה מרווח. בכך אתה מנהל סיכונים, אתה מסכן מעט מהכסף שלך כאשר אתה מפסיד וכאשר אתה מתחיל להרוויח אתה מגדיל את כמות האופציות שאתה סוחר בהן ומאפשר לעצמך להרוויח רווח גדול משמעותית מההפסד.
 
       
  התנהגות המדדים כטריגר לניהול הסיכון
תוכל להגדיל את כמות האופציות שאתה סוחר בהן או להקטין את כמות האופציות בהתאם להתנהגות המדדים ( ת"א 25 \ גלום ) באפשרותך לנהל סיכונים על פי התנהלות המדדים, למשל להזין פקודה המתנה קניה נוספת של אופציות ( או אסטרטגיות ) באם המדד עלה 4 נקודות מנקודה מסוימת כאשר אתה יודע שאם המדד הגיע לנקודה זו אתה כבר מרווח ומוכן לסכן חלק מהרווח על מנת להשיג רווח גבוה יותר.
 
       
  סגירת פוזיציה בהתניית הרווח \ הפסד
לא פעם סוחרים מעוניינים לסגור את יום המסחר באם הגיעו לרווח מסוים או להפסד מסוים, באמצעות המסחר בלשונית מסחר בתשואה תוכל לקבוע התניות לחיסול כל הפוזיציה על פי רווח \ הפסד מסוימים או הגעת המדדים לנקודה מסוימת שמבחינתך אתה לא מעוניין להמשיך לסחור כאשר המדד הגיע לשם, אם בגלל רווח שלא תרצה להפסידו ואם בגלל הפסד גדול שאינך מעוניין שהוא יגדל.
 
       
  רכיב טריילינג סטופ בלעדי
רכיב טריילינג סטופ ייחודי המאפשר לך לבצע טריילינג סטופ אוטומטי על פי התשואה היומית שלך. השימוש ברכיב מאפשר לך לשמור על רווח מסוים מהגבוה היומי ( או הפסד ) באם הרווח ירד X שקלים מהתשואה שהזנת. המערכת שומרת לך על הרווח ולא מאפשרת לו לרדת.
 

להלן סרטונים להמחשת רכיב המסחר האוטומטי בפעולה:
כאן תוכל לצפות בסרטוני המחשה והסברה על הרכיב מסחר אוטומטי בהתניית התשואה היומית.

עליך להקליק על התמונה והסרטון יוצג בפניך  מערכת מסחר אוטומטי - מסחר בהתניות תשואה

בסרטון : הסבר כיצד לנהל סיכונים בהתניית התנהגות המדדים והתשואה היומית. טריילינג סטופ בתשואה יומית וחיסול תכולת תיק ההשקעות בצורה אוטומטית.


 
הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור באופציות מעוף תוך שימוש במערכת מסחר אוטומטי הכוללת מסחר אוטומטי בהתניית התשואה. תוכל לקבל מערכת מסחר בהתניית תשואה ורכיבי מסחר אוטומטי נוספים בהצטרפות למסלולי מסחר בבורסההכוללים הטבות רבות, לרבות קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום.

לפרטים נוספים,
מסחר אוטומטי זה Go4it


גולשים שביקרו בדף זה ביקרו גם :

מסחר באופציות