חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

איך פותחים חשבון מסחר ?

איך פותחים חשבון מסחר ?

מסחר בבורסה הוא ארץ לא נודעת, אבל אין כל קושי להתוודע אליה ולהכירה, ללמוד להפיק את המיטב מההיצעים המגוונים שלה. על מנת לפתוח חשבון נדרש מכם למלא בחוברת ייעודית את פרטי החשבון ואת הנהנים בו. התהליך קצר – עשוי לארוך כעשר דקות, פחות זמן מאשר פתיחת חשבון בנק.

הפרטים בחוברת משמשים הן לצרכים פנימיים, הן לצרכי זיהוי והן לצרכים משפטיים. ממלא הפרטים יקבל לביתו את העתקיהם. במעמד הפתיחה מקבל פותח חשבון המסחר את פרטי ההתקשרות הטלפוניים עם חדר המסחר בבורסה וגישה אל מערכת מסחר (שם משתמש וסיסמא - לצורך זיהוי ואימות בטלפון ובאינטרנט - מגיע לאחר כיומיים). על מנת להקל עליכם, קיימת אפשרות לבצע פתיחת חשבון בתיאום מראש במקום עבודתכם או בביתכם, לפי נוחותכם.

לא דובים ולא יער

מי מכם שעל אף ההסבר המעיד על פשטות התהליך חוששים או נרתעים יכולים להסתייע בשירותיה של חברה שהכינה עבורכם דף הסבר מפורט שאמור להקל עליכם להבין את התהליך, למנוע טעויות במהלכו ואף - כבונוס – לבחור מערכת מסחר מועדפת וחבר בבורסה שיסייע לכם להשתלב במסחר. בניגוד לתחושות ולחששות לא מדובר לא בדובים ולא ביער... הדברים פשוטים ולא מאיימים כלל ועיקר.

חשיבות חשבון מסחר ויעילותו

דרך חשבון המסחר שלכם מתבצעת כל הפעילות. באמצעותו מתקבלות הוראות מכירה וקנייה של מוצרים פיננסיים. באמצעות החברה תוכלו לקבל שירות מהטובים באנשי המקצוע בידועים שבבתי ההשקעות ומהמובילים בהם. לאחר קריאת החוברת תוכלו, כמובן, לקבל גם הסבר מנציג שירות שיסביר לכם על תנאי המסחר, על סוגי העמלות, על ההבדלים בין בתי ההשקעות השונים ועוד.

היתרון בפתיחת חשבון מסחר באמצעות חברה המייעצת לכם, מנחה ומלווה אתכם הוא בנגישות ובזמינות המרביות של אוזן קשבת של גורם מקצועי, אשר הערך המוסף שלו הוא בסיוע החיוני בהעברת הוראות מסחר, באפשרות לחבר אתכם עם אנשי מפתח בבתי השקעות מובילים ויותר מכל- להעניק לכם יסוד ממשי לתחושה כי אתם לא לבד. כי יש מי שהולך לצדכם. מישהו שאכפת לו מכם.

נ.ב.

חשוב לציין, כי חשבון המסחר שלכם שייפתח בבית השקעות יהיה חשבון נאמנות על שמכם, שיתקיים במנותק ובנפרד מחשבון בית ההשקעות בניגוד לחשבון בנק, שבו החשבון שלכם שייך, הלכה למעשה, להון העצמי של הבנק שבו מתנהל חשבונכם והוא אף נרשם כחלק בלתי נפרד מההון העצמי שלו.• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.