חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בשוק ההון - מסחר בבורסה

מסחר בשוק ההון - מסחר בבורסה

תהליך התחלת ביצוע מסחר בשוק ההון בכלל וביצוע מסחר בבורסה בפרט הוא לא פשוט ודורש לא מעט משאבים ממך, על מנת להתחיל לסחור בבורסה אתה נדרש בראש ובראשנה להבין ולקבל כי יהא עליך להקדיש זמן לצורך לימוד. כמו כן עליך לדעת כי הפסדים הם חלק בלתי נפרד " מדמי הלימוד " עד שתגיע למצב שבו התשואה שלך חיובית לאורך זמן. על מנת להצליח בביצוע מסחר עצמאי עליך להקפיד על גורמים רבים, כגון הוזלת עמלות מסחר, בחירת בית השקעות מתאים, מסחר עם מערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן ועוד.
כמו בכול אחד מתחומי החיים גם ההתחלה של ביצוע מסחר בבורסה היא קשה, עליך ללמוד ולהכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו לעומק, זכור - ככל שתכיר את אפיק ההשקעה ותוכל לצפות מראש את ההתנהגות שלו - תרוויח יותר.
כאמור, עליך לזכור כי הפסדים הם חלק בלתי נפרד מכללי המשחק, ככל שתדע להתמודד איתם טוב יותר כך תעלה את מיומנויות המסחר שלך ואת התשואה שלך.
- ההתחלה נעוצה בלימוד מסחר בבורסה

מסחר בבורסה ללא לימוד ותרגול הינו הימור לכל דבר ובסופו של דבר יעלה לך לא מעט כסף, אתה חייב לדעת איך הדברים עובדים ולזהות את היחס סיכוי סיכון בכול טרייד שאתה נכנס אליו וכמובן לנתח כל עסקה ועסקה שביצעת, בין אם הסתיימה ברווח ובין אם בהפסד על מנת לשפר את שיטת המסחר שלך.
בין אם אתה מבצע מסחר יומי, בין אם אתה מבצע מסחר מגמה או כל סוג מסחר אחר ובכול אפיק השקעה, בין אם אתה מבצע מסחר באופציות, מסחר במניות ובכול אפיק השקעה אחר בשוק ההון, בשלב ראשון עליך להבין " מי נגד מי ", לקרוא חומר עיוני בנושא פרקטיקת המסחר, פסיכולוגיית מסחר, מאמרים שוק ההון שעשויים להעלות משמעותית את יכולות המסחר שלך וכן להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו כל דרך אפשרית. לאחר מכן עליך להתחיל לתרגל מסחר על אפיק ההשקעה על ידי ביצוע מסחר בדמו, ומשם עליך להתחיל לבנות שיטת מסחר שתהיי רווחי בה לאורך זמן. עליך לזכור כי המטרה להרוויח כמה שיותר כסף ולכן עליך כל הזמן לשפר את מיומנות המסחר שלך ואת שיטת המסחר שלך.  לאחר שבנית שיטת מסחר מסוימת תוכל להתחיל לסחור בדמו אבל על נתוני זמן אמת, וזאת על מנת לבדוק כי שיטת המסחר שלך רווחית לאורך זמן. לאחר שבנית את שיטת המסחר שלך תוכל להתחיל לסחור " בקטן " על כסף אמתי ותוך כדי לבדוק את ההתנהלות הפסיכולוגית שלך כאשר מדובר בכסף אמתי, למשל ישנם סוחרים שלא מפעילם סטופ לוס, לא לוקחים רווח כשהו נוצר, לוקחים רווח מהר מידי ועוד ועוד, כשלים פסיכולוגיים כאלה ואחרים הינם חלק בלתי נפרד מבן האנוש ולכן אנו ממליצים לך כבר עכשיו לסחור בבורסה באמצעות מערכת מסחר אוטומטי שתאפשר לך ליישם את שיטת המסחר שלך במלואה ללא עירוב אמוציות בשיטת המסחר שלך.
התנהלות הבורסה אינה צפויה, גם אם אתה משקיע ותיק לא תוכל לזהות את התנהגות הבורסה, לא פעם מתרחשות למשל תנועות חדות, בלתי צפויות, שאתה כבן אנוש לא תהיי מסוגל לתת להם מענה מהיר ולכן אנו ממליצים לך שוב לסחור באמצעות מערכות מסחר אוטומטי, מערכות מסחר אוטומטי תמיד נמצאות בדריכות של 100% לכל התרחשויות בשוק ההון.
- הכר את אפיק ההשקעה
לדוגמא מסחר באופציות מעוף ונגזרים שונים הוא תחום מסוכן מאוד למסחר ומאידך ניתן להרוויח בו לא מעט אחוזים ביום מסחר בודד. כך שאם החלטת לסחור בתחום זה קח בחשבון שתפסיד את השקעתך לפחות בתחילת הדרך. עליך ללמוד להכיר את הסיכון בתחום זה, את היתרונות והחסרונות והחשוב מכל להתאים את אפיק ההשקעה והמינוף שאתה סוחר בהם למשקיע שבך. אם אתה משקיע סולידי אפיק השקעה אופציות מעוף עשוי להיות בעייתי לאופי המשקיע שבך. אם אתה אוהב סיכונים ( וסיכויים ) ייתכן ואפיק השקעה זה מתאים לך יותר מאשר אפיק השקעה אחר. לכן אנו ממליצים לך להתאים את אפיק ההשקעה שלך הן לכסף שהחלטת להשקיע והן לאופי המשקיע שבך.
- איך להשקיע בבורסה ?

איך להשקיע בבורסה זו שאלה כבדת משקל, מבחינת הלימוד, אך מבחינת הדברים הטכניים זו לא בעיה כלל.
כל שעליך לעשות הוא לפנות לחבר בורסה, בית השקעות או בנק, לתאם פגישה לפתיחת חשבון. לאחר הפקדה של כסף לחשבון זה תקבל שם משתמש וסיסמא למערכת מסחר - וזהו ! תאורטית אתה יכול לבצע מסחר בבורסה. כמובן שאם תפעל כך בלבד ללא לימוד מעמיק אודות אפיק ההשקעה ובניית " הסוחר שבך " תנחל הפסדים צורמים.
לסיום - עבדת קשה על מנת להרוויח את כספך, נהג בתבונה כאשר אתה משקיע בבורסה, אם תנהג בתבונה ותפעל בצורה מעמיקה ונכונה תוכל להרוויח לא מעט מהשקעה בשוק ההון בכלל ובבורסה בפרט.
זה המקום ליידע אותך כי במסגרת קבוצת רכישה שהוקמה בעניין מסחר עצמאי בבורסה תוכל לקבל תנאים והטבות מסחר אטרקטיביים במיוחד, כל אחד מחברי הקבוצה נהנה מתנאים אטרקטיביים במיוחד, עמלות מסחר זולות וכן הטבה בלעדית - קבלת מערכת מסחר אוטומטי בחינם !

הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות מביצוע מסחר בבורסה בצורה מקצועית באמצעות מערכות מסחר אוטומטי ובמחירים אטרקטיביים !



גולשים אחרים שגלשו בדף זה התעניינו גם ב :

מסחר בישראל


אלגו טריידינג

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע  זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.


מסחר אוטומטי זה Go4it