צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר יומי

רוצה להתחיל לבצע מסחר יומי בבורסה ? כאן תוכל לקרוא טיפים רבים ומקיפים שיסייעו לך רבות. במאמר זה תוכל לקרוא מהו מסחר יומי, כיצד ניתן לבצע מסחר יומי ( או בשמו הנוסף מסחר תוך יומי ) ,מהי מערכת מסחר אוטומטי שהנך חייב לסחור עמה על מנת לבצע מסחר יומי בבורסה בצורה מקצועית, בצורה כזו שתעלה משמעותית את יכולות המסחר שלך ואת התשואה שלך, כמו כן תוכל לקרוא אודות חשיבות הוזלת עמלות המסחר וטיפים רבים נוספים.

מסחר בבורסה יכול להתבצע בכמה צורות השקעה על פני מספר גדול של אפיקי השקעה, אופציות מעוף, מניות, אגח וכו'. ניתן לבצע מסחר בבורסה כאשר ניירות הערך נרכשים לתקופה ארוכה, בצורה זו הסוחר מנסה לזהות את המגמה הראשית של הנכס הבסיס עליו הוא סוחר ( מדדים, סחורות, וכו' ) כאשר הוא קונה את נייר הערך הוא לא מחפש רווח קטן ומהיר אלא מודע לכך שהתהליך יכול להימשך זמן רב לעתים גם חודשים ארוכים.

                


- מהו מסחר יומי

מאמר זה עוסק בביצוע מסחר יומי ולכן נרחיב בנושא. עליך לדעת כי כאשר אתה מבצע מסחר יומי אתה קונה ומוכר את ניירות הערך באותו היום, למספר שעות, מסחר דקות ואף למספר שניות. בסוף יום המסחר אתה נמצא ללא פוזיציה ( ללא ניירות ערך בתיק ההשקעות ), מה שנקרא בלשון המשקעים "על  גדר ". לידיעתך מסחר יומי נחשב לאחד מצורות המסחר המסוכנות, המאתגרות והמתגמלות כאחד ! ולכן חובה עליך ללמוד להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו טוב ככל הניתן וכן את עצמך בתור משקיע, השקעה " בסוחר שבך " היא חלק בלתי נפרד מתהליך הלימוד.


- כיצד ניתן לבצע מסחר יומי

נתחיל ממתן מענה לשאלה, איך אפשר לסחור בבורסה, התשובה לכך פשוטה מאוד, לפחות מבחינה טכנית. אם אנו מדברים על מסחר בבורסה בישראל,  כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון למסחר אצל אחד מחברי הבורסה לניירות ערך, לאחר שתפקיד כסף לחשבון זה תקבל שם משתמש וסיסמא למערכת מסחר וזהו ! תאורטית אתה יכול להתחיל לבצע מסחר עצמאי, מעשית אתה עשוי להפסיד את כל כספך אם תנהג כך ! מסחר עצמאי דורש לימוד מעמיק וידע על מנת להשיג תשואה חיובית. זכור, ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר.

לאחר שענינו על השאלה כיצד לסחור בבורסה, נענה על השאלה כיצד לבצע מסחר יומי. כאמור עליך להיות בעל תיק השקעות ומערכת מסחר. במסחר יומי, ההתנהלות היא בצורה של קניה ומכירה של ניירות ערך לפרקי זמן קצרים, ולכן חובה עליך לסחור עם מערכת מסחר און ליין, כמו כן מערכת זו צריכה להיות מסוגלת לבצע פקודות אוטומטיות מסוגים רבים שכן הדבר הכרחי בביצוע מסחר יומי וזאת לשם ניהול סיכונים ומתן מענה מהיר להתרחשויות בנייר הערך.


- מערכת מסחר אוטומטי בזמן אמת

ללא כול קשר לביצוע מסחר יומי, מערכת מסחר הינה הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר שלך מתקדמת יותר כך אתה נהנה מיתרונות רבים יותר על פני משקיעים אחרים. מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל להשיג על מנת לבצע מסחר בבורסה בכלל ונחיצותה עולה יותר כאשר אתה מבצע מסחר יומי. כולם רוצים להרוויח מביצוע מסחר בבורסה בכלל ובמסחר יומי בפרט, העניין הוא שסוחר שיש לו את הכלים המתקדמים יותר ייהנה מיתרונות רבים על פני משקיעים אחרים. למשל אם אתה סוחר באפיק ההשקעה אופציות מעוף שידוע " כמשחק סכום אפס " בסוג זה של מסחר על כל שקל שאתה מרוויח סוחר אחר מפסיד ולכן עליך להשיג יתרונות רבים ככל הניתן שיעניקו לך עליונות ויתרונות על פני סוחרים אחרים ובכך תעלה את הסיכוי שלך להשיג תשואה גבוה יותר.


 - מערכת אוטומטית למסחר יומי

בעבר הלא רחוק מסחר אוטומטי היה נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים אחרים, כיום הודות לזמינות רשת האינטרנט והתפתחות הטכנולוגיה, יכול כל סוחר המבצע מסחר עצמאי ליהנות מהאפשרות להזין פקודות מסחר אוטומטי למערכת המסחר שלו. תוכל לבצע מסחר יומי מהבית, מבית קפה ואפילו משפת הים כל זאת הודות לאפשרויות בביצוע מסחר אוטומטי.


- כיצד להתנהל עם מערכת מסחר אוטומטי

כאמור מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת מסחר מתקדמת יותר אתה נהנה מיתרונות רבים יותר על פני משקיעים אחרים ובכך אתה מעלה את הסיכוי שלך להשיג תשואה גבוה יותר. בין יתר הפקודות שצריכות להיות במערכת המסחר שלך וקיימות במערכת המסחר המקצועית בארץ לביצוע מסחר יומי Go4iTrader, תוכל למצוא פקודות אוטומטיות שונות ומגוונות כגון: סטופ לוס, טייק פרופיט, טריילינג סטופ, פקודות עוקבות, פקודות לניהול סיכונים מתקדם ההכרחיים במסחר יומי, רובוטי מסחר, פקודות בהתראת שעון ועוד. כמו כן תוכל ליהנות מפיתוח של מערכת אלגו טריידינג בהתאמה אישית.

מערכת המסחר האוטומטי Go4iTrader כוללת סימואלוטר מסחר אשר יאפשר לך להכיר את המערכת מצד אחד ומאידך לסחור בשוק ולפתח שיטות מסחר חדשות ללא תשלום " דמי לימוד ". ידוע כי חלק מתהליך הלימוד וההתפתחות במסחר בבורסה כולל בחובו גם הפסדים. באמצעות סימואלטור המסחר תוכל להתאמן על הקלטה של השוק וכן על שוק בזמן אמת, כלי זה הוא כלי אשר יקדם את יכולות המסחר שלך משמעותית ומצד שני יחסוך לך כסף רב.


- כיצד לקבל מערכת מסחר אוטומטי לביצוע מסחר יומי

זה לא מסובך ! כל שעליך לעשות הוא לבקש מחבר הבורסה שאצלו פתחת חשבון להשקעות, מערכת מסחר אוטומטי של חברת Go4it. בית השקעות או בנק שלא מספק לך מערכת מסחר אוטומטי בחינם, חוסך על גבך ומשאיר אותך לסחור בעמדה נחותה יותר מאשר סוחר אחר אשר כן סוחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי. למעשה אין לך כל סיבה להמשיך לסחור אצל אותו חבר הבורסה שבחר שלא להעניק לך מערכת מסחר אוטומטי כחלק מהשירות \ אין לך כל סיבה לפתוח אצלו חשבון להשקעות - דאג לכספך.


- עמלות מסחר וביצוע מסחר יומי

כאמור מסחר יומי כרוך בפעילות גבוה של קניה ומכירה של ניירות ערך, עוד באותו יום כל פעולות המסחר נעשות ולכן עליך לדואג להוזיל ככל הניתן את עמלות המסחר שכן מסחר יומי כרוך בהקיף פעילות גבוה, חסכון של אגורות בודדות בעלות העמלה עשוי לחסוך לך מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש בחודשו.

זה המקום ליידע אותך כי במסגרת קבוצת רכישה שהוקמה בעניין עמלות מסחר ושירותי מסחר בבורסה תוכל לקבל עמלות מסחר אטרקטיביות במיוחד, שירותי מסחר מתקדמים וכן הטבה בלעדית לחברי הקבוצה ! מערכת מסחר אוטומטי של חברת  go4it בחינם !


הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות מביצוע מסחר בבורסה בצורה מקצועית ובמחירים אטרקטיביים !גולשים אחרים שגלשו בדף זה התעניינו גם ב :

מסחר באופציות

מסחר אוטומטי

הבורסה לניירות ערך


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.


מסחר אוטומטי זה Go4it