צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר במט"ח הוא אחד מאפיקי המסחר האטרקטיביים ביותר בשוק ההון. הוא שוק שמאפייניו מצביעים על כוח המשיכה שלו.

  1. הוא שוק שרמת הסחירות בו גבוהה.
  2. קיים בו מגוון סוגים של הוראות לטובת המשקיעים.
  3. לא נדרש הון עתק למסחר בו- די באלפי שקלים.
  4. ניתן למנף ולמקסם בו רווחים בטווח קצר.
  5. ניתן להשתמש בו בהוראות עתידיות המפנות זמן למשקיע

עם זאת, כמו בכל אפיק השקעה, גם השקעה במט"ח מחייבת זהירות, עבודה מושכלת, ניצול שעות כושר, הימנעות מהשקעות בתנאים שהסיכוי להרוויח בהם קלוש ביותר ועוד. על מנת לא להיכשל ולא ליפול במהמורות שונות, האורבות למשקיע על כל צעד ושעל בשוק ההון, חשוב ללמוד אותו באופן יסודי, מובנה ושיטתי.

כדי להצליח לסחור במט"ח בשוק ההון חשוב ללמוד עקרונות פעולה, כלים בסיסיים למסחר, היכרות עם כללי מסחר ועם אסטרטגיות שונות, לבצע ניתוח טכני, להתוודע אל מושגי מפתח בשוק, לתכנן תכנית עבודה נכונה ומושכלת וכיצד להימנע ממתן דגש לנטיות רגשיות בתהליך המסחר.

אם יש לכם כסף פנוי, נכונות להעז להיכנס לשוק מרתק ויכולת לשאת מצבים שבהם לא תמיד הכול הולך בהתאם לציפיות- מסחר במטבע חוץ עשוי להיות אפיק פעילות והשקעה אטרקטיבי ורווחי עבורכם. לא נדרש ידע בסיסי בכלכלה ובמתמטיקה אף שידע כזה עשוי בהחלט לסייע לכם.

על מנת לבצע צעדים זהירים חשוב להקציב לעצמכם סכום כסף מוגדר שאותו אתם יכולים ומוכנים להשקיע. כמו כל דבר, היכרות מעמיקה עם האופן שבו פועל שוק ההון מחייבת זמן וסבלנות ובעיקר- לימוד תוך כדי תנועה, התנסות במסחר. חשוב ללמוד לא רק מטעיות אלא גם מהצלחות. חשוב לדעת כי שוק ההון, במהותו, הוא לא שוק של ודאויות מוחלטות.

מטבע חוץ מבטא את היות שוק ההון שוק עולמי, אשר מגמות בו משפיעות ומושפעות ממה שקורה כל הזמן בכל מקום. נגישות, זמינות ושקיפות הופכות אותו למרתק ומסעיר יותר מאשר אי פעם בעבר.

אם אתם מרבים לסחור בבורסה ייתכן כי שווה לכם לבחון אפיקי השקעה מגוונים כדי שתוכלו לפצות עצמכם במקרים שבהם אפיק מסוים אינו משיא לכך תשואות ואינו מניב רווחים. עם זאת- חשוב לדעת כי לימוד מסודר של שוק ההון הוא תנאי הכרחי לסיכוי להצליח בו לאורך זמן. לא מדובר בבורסת הימורים על אף שמובנה בה מרכיב של הימור.