צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון

קיבלת החלטה להתחיל לסחור בשוק ההון, בכניסתך למאמר זה אתה כבר בכיוון הנכון מאחר ואתה מבין שצריך ללמוד על מנת להצליח בשוק ההון, לא מעט " משקעים " שלא לומר מהמרים בשוק ההון, לא לומדים להכיר את אפיק ההשקעה בו הם סוחרים ומפסידים לא מעט כסף בניסיונות ניחוש חיזוי התנהגות נייר הערך. מסחר בשוק ההון, כמו בכול תחום אחר מתחומי החיים, מחייב לימוד מעמיק ויסודי. זכור במסחר בשוק ההון - ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר - זו המתמטיקה של מסחר בשוק ההון.


- מספר מילים מקדימות

על מנת להתחיל לסחור בשוק ההון עליך בראש ובראשונה להגיע להבנה שאתה חדש בתחום ושעליך ללמוד ולהשקיע לא מעט על מנת לצבור ניסיון תאורטי - אנו רוצים להדגיש כבר בתחילתו של מאמר זה, הדגשה חשובה מאוד - ניסיון תאורטי בלבד לא מספיק על מנת לסחור בשוק ההון.

 אל תסיק מכך שאתה יודע דבר או שתיים תאורטיים על אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו שאתה מוכן לסחור עם כסף אמתי, כשתתחיל לסחור עם כסף אמתי אתה תגלה על " הסוחר שבך " לא מעט דברים שיהא עליך להתמודד מולם כגון צורת התנהלותך כאשר אתה מרווח \ מופסד וכו, בעיקר מדובר על האלמנטים הפסיכולוגיים שכל סוחר וסוחר צריך לברר עם עצמו. אגב תהליך לימוד מסחר בשוק ההון נמשך... לתמיד שכן, כאמור, ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר ואתה הגעת לסחור בשוק ההון על מנת להרוויח כמה שיותר כסף.- איך מתחילים לסחור בשוק ההון ?

כאמור על מנת לסחור בשוק ההון עליך, בראש בראשונה, להבין ולהכיר בעובדה כי עליך להשקיע בלימודי שוק ההון בכלל ובאפיקי ההשקעה שבחרת לסחור בהם בפרט. תהליך הפיכתך לאדם שיכול לבצע מסחר בבורסה בכסף אמתי אורך זמן ומורכב ממספר רבדים, אתה צריך להיות מוכן לתקופה ארוכה שבה אתה לא משקיע \ לא סוחר ומקדיש את הזמן למטרת לימוד שוק ההון כמו כן עליך להבין, כאמור, כי מלבד ניסיון תאורטי אתה נדרש להשיג גם ניסיון מעשי שלא פעם עולה לא מעט כסף. לא פעם יעבור זמן רב עד שאתה תגיע לרמה שבה אתה מתחיל להרוויח רווחים בצורה עקבית. אתה צריך לטפל בעניינים טכניים שונים כגון בחירת בית השקעות שדרכו תסחר, בדיקת עמלות מסחר ושירותי המסחר שהוא מעניק לך, בדיקת מערכות המסחר, בדיקה האם הוא מעניק לך מערכת מסחר אוטומטי שתקדם משמעותית את יכולות המסחר שלך ועוד.

התחלת התהליך הפיכתך למבצע מסחר בבורסה עשוי להיות מורכבת וארוך, עליך ללמוד לא מעט מושגים \ להכיר מערכות מסחר \ להכיר מקורות מידע ועוד ועוד לכן רצוי לעבור קורס שוק ההון בקורס תוכל ללמוד אודות שוק ההון, מונחים בסיסים, מונחים שקשורים לאפיקי ההשקעה שבחרת לסחור בהם ומה משמעותם וגורמים שמשפעים על התנהגות אפיק ההשקעה בחלק מהקורסים אף ניתן לנהל תיק וירטואלי ואף לסחור באמצעות סימואלטור מסחר בבורסה און ליין.


- עניינים טכניים כאלה ואחרים..

כאמור כחלק מהדברים הטכניים שאתה נדרש לטפל בהם הוא פתיחת חשבון למסחר בבורסה דרך בית השקעות אנו ממליצים לך לערוך סקר שוק שכן כמו בכול אחד מתחומי החיים, משא ומתן עם מספר ספקים עשוי להוזיל את עלות השירות, כאשר אנו מדברים על מסחר בבורסה תוכל הוזיל את עמלות הקניה והמכירה של ניירות הערך, חסכון בעמלות אלה עשוי להגיע למאות ואף לאלפי שקלים מידי חודש בחודשו. כמו כן עליך לוודא שאתה מקבל שירותי מסחר מתקדמים ככל הניתן וכן מערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן שכן מערכת המסחר היא הקשר שלך לניירות הערך, ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר אתה תהנה מיכולות ומיתרונות רבים יותר על פני משקעים אחרים בשוק ההון שגם הם בדיוק כמוך רוצים להרוויח כמה שיותר כסף. מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל לסחור באמצעותה בשוק ההון בצורה מקצועית שתקדם את יכולות המסחר שלך בדרך הטובה ביותר. בית השקעות אשר אינו מעניק לך מערכת מסחר אוטומטי המתממשקת למערכת ה FMR כחלק מחבילות התוכנה שהוא נותן לך על מנת שתסחר דרכו, אין לך כל סיבה לפתוח אצלו חשבון או להמשיך לסחור דרכו. בית השקעות כזה חוסך על גבך ומשאיר אותך לסחור בעמדה נחותה יותר - דאג לכספך !


- חיזוק הידע שלך דרך רשת האינטרנט 

 רשת האינטרנט עמוסה בידע נרחב בכול תחום מתחומי החיים, גם בתחום לימודי שוק ההון תוכל למצוא לא מעט ידע ומידע. באפשרותך לקדם את יכולות המסחר שלך ולחזקם באמצעות: קריאת מאמרי שוק ההון מקצועיים על אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו ועל נושאים שונים ומגוונים, תוכל למצוא קורסים ללימוד שוק ההון בחינם, תוכל לשאול שאלות מומחים וסוחרים וותיקים ב- פורום שוק ההון ותוכל להכיר סוחרים נוספים אשר תוכלו להחליף מידע שיקדם אתכם בדרכם להרוויח כמה שיותר כסף מביצוע מסחר בבורסה.


- התקדמתי עם לימודי שוק ההון מה הלאה ?

אנו מזכירים לך כי לימודי שוק ההון נמשכים לצמיתות ולכן עליך להבין כי תמיד יש מקום לשיפור. לאחר שאתה חש כי אתה כבר יודע המון חומר תאורטי ופתחת חשבון למסחר בבורסה, אתה צריך לעבור עוד שלב ולהתחיל לסחור באמצעות סימולאטור למסחר בבורסה. אנו בחברת Go4it פיתחנו סימואלטור אשר ישמש אותך בצורה מושלמת במעבר מהכרת החומר התאורטי למסחר און ליין עם כסף אמתי.

   - כיצד מדמה המסחר עשוי לתרום לי 

מסחר בדמו עשוי לתרום לך בכך שהוא יעניק לך תנאי מסחר דומים ביותר לתנאי מסחר שהיית סוחר בהם בבורסה שכן את מדמה המסחר ניתן להפעיל בשני צורות.

1. מסחר בדמו על נתוני שוק מוקלטים - הנתונים מוקלטים, תוכל להריץ אותם הלוך ושוב וללמוד להכיר את אפיק ההשקעה ואת ההתנהגות שלו וזאת כמובן ללא סיכון כספך.

2. מסחר בדמו על נתונים בזמן אמת - הנתונים, שערי אופציות מעוף, מדדים וכו הם בזמן אמת מהבורסה הישראלית, תוכל להזין פקודות למערכת המסחר ולבחון האם הפסדת או הרווחת, יוצג לך רווח \ הפסד יומי וכך תוכל לנתח את הטעויות שלך ולשפר את יכולות המסחר שלך וזאת ללא תשלום " דמי לימוד " האופייניים כאשר אתה רוצה להתחיל לסחור בשוק ההון וכן לשפר את מיומנות המסחר שלך.


זה המקום ליידע אותך כי הוקמה קבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר ושירותי מסחר בבורסה, כחבר בקבוצה תוכל ליהנות מעמלות מסחר זולות במיוחד, משירותי מסחר מתקדמים ואף מיתרון בלעדי - קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום !

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור בשוק ההון בצורה מקצועית ועם תנאי המסחר המתקדמים ביותר!

לפרטים נוספים,

         

גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :


בורסה למתחילים


מסחר בבורסה דרך בית השקעות

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it