צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בבורסה דרך בית השקעות

מסחר בבורסה דרך בית השקעות
                                                                                 

במידה חשבת לבצע מסחר בבורסה בין אם מסחר יומי ובין אם כל סוג מסחר אחר - זה המאמר עבורך.

- כמה מילים על מסחר עצמאי לפני שנצא לדרך

לביצוע מסחר עצמאי בבורסה יש יתרונות רבים, בין יתר היתרונות תוכל למצוא, חיסכון בדמי ניהול, אתה מנהל את כספך ולכן אתה לא משלם דמי ניהול לברוקר, אתה יכול לעשות שינויים בתיק ההשקעות בקלות ובמהירות ולקבוע את מבנה תיק ההשקעות  - אתה אדון לעצמך. החיסרון היחידי הוא שחובה עליך יהיה ללמוד ולהכיר לעומק את אפיקי ההשקעה שבחרת לסחור בהם וכן לשפר את מיומנות המסחר שלך ככל הניתן - זכור ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר.ההתפתחויות הטכנולוגיות, יוקר המחיה וזמינות רשת האינטרנט הביאו לא מעט מאזרחי ישראל להחלטה להתחיל לבצע מסחר בבורסה לצורך הכנסה כספית נוספת. על מנת לבצע מסחר בבורסה בישראל עליך להיות בעל חשבון למסחר בבורסה אשר ניתן לפתוח דרך בית השקעות או בבנק.


- חשבון למסחר בבורסה דרך המערכת הבנקאית לעומת חשבון למסחר דרך בית השקעות

כאשר אנו רוצים לקבל החלטה היכן לפתוח חשבון לביצוע מסחר עצמאי, עלינו לבחון, האם לסחור דרך המערכת הבנקאית או שמא לפתוח חשבון בבית השקעות. אנו רוצים ליידע אותך כי כאשר אתה פותח חשבון למסחר בבורסה דרך בית השקעות אתה חוסך לא מעט כסף, שכן בחשבון בבית השקעות לא גובים ממך עמלות שקיימות לו היית סוחר דרך המערכת הבנקאית ( למשל במערכת הבנקאית קיימות עמלות שונות ומשונות כגון עמלת ביטול פקודה, עמלת אי ביצוע וכו' ). בין יתר היתרונות שתהנה מהם כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה דרך בית השקעות תוכל למצוא אפשרות לקבלת ריבית על כסף שנמצא בעו"ש, כלומר תקבל ריבית שאף עולה על הריבית שהיית מקבל בפק"מ בבנק, אפשרות לקבלת מענה טלפוני מהיר לשם העברת פקודות, עלויות של עמלות מסחר זולות במיוחד ואף אפשרות לקבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום, אשר תקדם משמעותית את יכולות המסחר שלך.


- איך אני פותח חשבון למסחר דרך בית השקעות

כמו בכול תחום מתחומי החיים אנו ממליצים לך לערוך סקר שוק מקיף בין בתי ההשקעות בארץ על מנת לקבל את חבילת המסחר הטובה ביותר במחירים הנוחים ביותר, בין היתר עליך לבדוק את עלות עמלות המסחר, גובה הריבית על העו"ש, מקצועיות אנשי התמיכה \ שירות הלקוחות \ דילרים בחדר מסחר\ איזה תוכנות למסחר מענקים לך ואילו שירותי מסחר נוספים תוכל לקבל שיחסכו לך כסף ושיעלו את הסיכוי שלך להרוויח מביצוע מסחר עצמאי.
קיימים מספר בתי השקעות בארץ חיפוש קצר בגוגול ותהיי לך רשימה מסודרת של מספר בתי השקעות.


- כיצד ניתן לקבל מערכת מסחר אוטומטי

בעיקרון כל חבר בורסה, בית השקעות או בנק חייב לספק לך מערכת מסחר כלשהי על מנת שתבצע מסחר בבורסה דרכו, ההתפתחויות הטכנולוגיות בשנים האחרונות מאפשרות לך לשדר פקודות מסחר בצורה אוטומטית ולא לשבת דרוך מול מסך המחשב במשך כל יום המסחר. לבצע מסחר בבורסה מהבית מכיסא המחשב שלך, להזין פקודות מסחר אוטומטי ולצאת לטייל, תוכל אף להתחבר למחשב ענן ולסחור מכל מקום בעולם, אפילו משפת הים.
ולשאלה כיצד ניתן לקבל מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום - התשובה מאוד פשוטה, חבר בורסה, בית השקעות או בנק שלא מעניקים לך מערכת מסחר אוטומטי כחלק מחבילת התוכנות שהוא מעניק לך על מנת שתסחר דרכו - חוסך על גבך ומשאיר אותך לסחור עם הטכנולוגיה של תחילת העשור, אין לך כל סיבה להמשיך לסחור דרך חבר בורסה כזה, אין לך כל סיבה לפתוח אצלו חשבון  - דאג לכספך.


- חברות בקבוצת רכישה לשם הוזלת עמלות דרך בית השקעות

כפי שראינו, קבוצות רכישה שהוקמו לצורך הוזלת מחירי נדלן זכו להצלחה מסחררת, אנו רוצים ליידע אותך כי הוקמה קבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר ושירותי מסחר בבורסה הכוללים אף הטבה בלעדית ! קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום. תוכל לגלוש לקישור מסחר בבורסה ולבחון מסלולי מסחר בבורסה אשר מהווים מהפכה במחירים וכן בכלי המסחר שניתנם למבצע מסחר בבורסה וזאת דרך אחד מבתי ההשקעות הגדולים והמוכרים בארץ.
 
לפרטים נוספים,
 


גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

Go4it מסחר אוטומטי בבורסה