צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בבורסה בתל אביב

מסחר בבורסה בתל אביב

במאמר זה נסביר על הבורסה לניירות ערך אשר מושבה בעיר תל אביב, איך ניתן לבצע מסחר בבורסה בתל אביב, איך מתנהל מסחר בבורסה בתל אביב, מה נסחר בבורסה ואף ניידע אותך על מסלולי מסחר בבורסה אשר כוללים שירותי מסחר מתקדמים, עמלות מסחר אטרקטיביות במיוחד ואף הטבה בלעדית - מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום !


- איך אפשר להשקיע בבורסה בתל אביב ?

כל אחד יכול לסחור בבורסה בתל אביב באמצעות " חבר בורסה " הנקרא גם ברוקר בלועזית. בבורסה הישראלית מספר חברי בורסה, מתפקדים של חברי הבורסה לשרת את ציבור המשקעים באמצעות יועצי השקעות, משווקי השקעות או מנהלי תיקים שעברו את ההסמכה על ידי הרשות לניירות ערך.

בכדי לבצע מסחר בניירות ערך בבורסה בתל אביב יש לפתוח חשבון למסחר בניירות ערך אצל אחד מחברי הבורסה, ניתן לבצע את המסחר באמצעות רשת האינטרנט, כאשר הפקודה עוברת דרך חבר הבורסה עצמו ישירות לבורסה. הפקודה המגיעה ממחשב חבר הבורסה מתקבלת באופן אנונימי וללא העדפה לפקודה כזו או אחרת.

- כיצד מתנהל המסחר בבורסה  ?

המסחר בבורסה בתל אביב מתנהל באמצעות מערכת מחשבים, שם המערכת הוא " רצף ". שמה של המערכת נגזר מכך שהיא מאפשרת מסחר רציף בבורסה לאורך כל שעות מסחר בבורסה הנקבעות מפעם לפעם על ידי הבורסה.
מערכת הרצף כוללת מנגנונים אשר מתפקידים להגן על ציבור המשקעים. המנגנון העיקרי שבהם הוא מנגנון " מנתקי זרם " שתפקידו לנתק את המסחר במניה מסוימת או במדד מסוים כאשר ישנה תנועה חריגה, כמקובל בבורסות העולם.
רשת תקשורת משוכללת מקשרת בין מחשבי חברי הבורסה למחשב הבורסה, בצורה זו ניתן להעביר פקודות מסחר, מכירה וקנייה מכל סניף של חבר הבורסה בארץ ובעולם.


- מה נסחר בבורסה בתל אביב ?

            ציבור המשקיעים יכול לקנות או למכור מניות באמצעות " חברי הבורסה". הברוקרים משרתים את ציבור המשקיעים באמצעות יועצי השקעות, משווקי השקעות או מנהלי תיקים, המוסמכים על ידי רשות ניירות ערך. 

על מנת לסחור בניירות ערך יש לפתוח חשבון ני"ע אצל אחד הברוקרים. קיימות אפשרויות שונות בהן ניתן לבצע מסחר דרך הברוקרים. ניתן גם לקבל הרשאה מהברוקר לבצע פעולות באמצעות האינטרנט. הפקודה, כאמור, תמיד חייבת לעבור דרך אחד מחברי הבורסה. 
חשוב לציין כי המסחר הנו אנונימי, כלומר, הפקודה שמתקבלת בבורסה מגיעה ממחשב חבר הבורסה ללא ציון שם או פרטים של המשקיע.

נייר הערך הנפוץ ביותר הנסחר בבורסה הוא מניה, מניה הינה סוג של נייר ערך אשר מהווה למעשה שטר בעלות על חלק מחברה ומעניק למחזיק בה מעמד של שותף בחברה, ככל שיש לך יותר מניות כך מעמדך בחברה משמעותי יותר.
אחד מהמאפיינים הייחודיים לבורסת ת"א הוא שתחת קורת גג אחת תוכל לסחור במרבית אפיקי ההשקעה הנפוצים בעולם: המירים, מניות, אג"ח קונצרני וממשלתי, מוצרי מדדים, חוזים עתידים ואופציות, מק"מ. היתרון כאשר כל אפיקי ההשקעה תחת קורת גג אחת מאפשר לייעל את הניהול והתפעול וחוסך בהוצאות.


- כיצד אני פותח חשבון למסחר בבורסה בתל אביב ?

כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם אחד מחברי הבורסה, בית השקעות או בנק ולתאם פגישה לצורך פתיחת חשבון למסחר בבורסה. לאחר שתפתח חשבון ותפקיד כסף תקבל שם משתמש וסיסמא למערכת המסחר שבאמצעותה תקנה ותמכור ניירות ערך.
תאורטית אתה כבר יכול לזכור, אך זכור ! מסחר עצמאי ללא לימוד והכרת אפיק ההשקעה עשוי לגרום לך להפסדים צורמים לכן אנו ממליצים לך ללמוד לסחור בשוק ההון לפני שאתה מבצע את ההשקעה עם כסף אמתי, תוכל לקרוא לא מעט מידע במדריך - לימוד מסחר בבורסה.


- טיפים למשקיע בבורסה בתל אביב.

כאמור, מסחר בישראל, מתנהל באמצעות חברי הבורסה אשר גובים מהמשקעים עמלות בגין שירותי מסחר ועמלות קניה ומכירה של ניירות ערך, אנו ממליצים לך לערוך סקר שוק ומשא ומתן מול כל חבר בורסה במטרה להוזיל עלויות אלה. הוזלה זו עשויה לחסוך לך מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש.

זה המקום להזכיר כי הוקמה קבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר בבורסה הכוללת תנאים והטבות אטרקטיביות במיוחד, בין היתר תוכל למצוא הטבה בלעדית - קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום לביצוע מסחר עצמאי בבורסה בישראל.

לפרטים נוספים,


גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :

FMR
בורסה למתחילים

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

                                                    
מסחר אוטומטי זה Go4it