חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר באופציות מעוף למקצוענים


מעוניין להרוויח סכומים גדולים מהשקעה קטנה ? מחפש כיצד לגדר את השקעתך בניירות ערך ? כדאי לך לשקול לבצע מסחר באופציות מעו"ף.


מסחר בבורסה בכלל ומסחר באופציות מעוף  ( הנקרא גם נגזרים ) בפרט דורש ידע, ניסיון והתמקצעות. כבר בתחילתו של מאמר זה ניידע אותך אודות נתון סטטיסטי מאוד חשוב - למעלה מ 90%  מהסוחרים באופציות מעוף מפסידים את כספי השקעתם. אם כך למה אנו רואים כי יותר ויותר משקעים " מנסים מזלם " באפיק ההשקעה אופציות מעוף ? התשובה לכך נעוצה ברווחים העצומים שניתן להרוויח אפילו ביום מסחר בודד, החל מעשרות אחוזים ואף מאות אחוזים ביום מסחר בודד.


מדוע סוחרים רבים מפסידים את כספם ממסחר באופציות ?


1. אופציות מעוף הוא כלי ממונף לטוב ולרע, כלומר אם אתה מרוויח אז אתה מרוויח לא מעט כסף ואם אתה מפסיד אתה גם מפסיד לא מעט, לשם כך נועדה פקודת STOP LOSS המאפשרת לך להרוויח ככל הניתן כאשר השוק הולך בכיוון הציפיות שלך וכאשר הוא אינו הולך בכיוון הציפיות שלך אתה מפעיל סטופ לוס ( קטיעת הפסד ) וכך אתה יכול ליהנות מהיתרונות במסחר במכשיר ממונף. פקודת סטופ לוס היא מאבני הדרך החשובים ביותר שאתה חייב להכיר ולהשתמש כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה בכלל ובאופציות מעוף, סוחר אשר אינו משתמש בסטופ לוס כאשר כיוון השוק הוא בניגוד לציפות שלו, מוצא את עצמו תוך זמן קצר מאוד מפסיד את כל כספי השקעתו !! ככל הנראה זה הדבר המשותף לרוב ה 90% שמפסדים את השקעתם במסחר באופציות מעוף כפי שנאמר בתחילת המאמר.

2. " אחותה התאומה " של פקודת STOP LOSS היא פקודת TAKE PROFIT (טייק פרופיט ), מסחר באופציות מעו"ף עשוי להיות מעורב באמוציות, כל סוחר " מביא מהבית " את האמוציות שלו בהתאם לאופיו, סוחר אשר תאב בצע ולא ממש רווחים, כאשר הם נוצרים מביצוע מסחר בבורסה בכלל  ובאופציות מעוף, ימצא את עצמו, לא פעם, מפסיד אותם ואף מפסיד מכספו.

 הרצון " להביא מכה " גורם לסוחר לנסות להרוויח כמה שיותר מבלי להסתכל גם בצד השני, הצד שבו עשוי הרווח להפוך להפסד. ( מאחר והזכרנו אמוציות כגורם אשר גורם להפסדים מצאנו לנכון ליידע אותך כבר בשלב זה כי שימוש במערכת מסחר אוטומטי מנטרל לחלוטין את המרכיב האמוציונאלי משיטת המסחר ותורם לא מעט להעלאת הסיכוי שלך להרוויח )

3. מסחר עצמאי באופציות מעו"ף בפרט מצריך לימוד, הבנה וניסיון, אנו רואים כי לא מעט משקיעים אשר סוחרים באפיקי השקעה שהם טרם מכירים את צורת התנהגותם ובכול זאת משקעים בהם, לקיחת סיכונים גדולים עבור רווח קטן עשוי להיות אחת מהבעיות המרכזיות של משקיע אשר אינו מכיר אפיק השקעה מסוים ופועל בו, לכן אנו ממליצים להשתמש בסימואלטור למסחר באופציות מעוף אשר יעלה את רמת הניסיון והידע של סוחר מתחיל ורק אחרי שיכיר היטב את אפיק ההשקעה הוא יוכל לקפוץ למים העמוקים ואילו לסוחר המנוסה סימואלטור מסחר עשוי לתרום בכך שהוא יאפשר לו לשכלל את שיטת המסחר שלו על מנת להעלות את הרווחים שלו - ללא תשלום " דמי לימוד " לשוק הנגזרים.


מהן צורות המסחר באופציות מעוף ?


כאמור עליך להכיר היטב את אפיק ההשקעה שאתה מעוניין לסחור בו. מסחר באופציות מעוף ניתן לביצוע במספר דרכים וצורות.

1. מסחר באסטרטגיות מעו"ף בו אתה נדרש לבצע ניהול פוזיציות במעוף.
2. מסחר תוך יומי בו אתה נדרש למכור את כל האופציות בסוף יום המסחר.
3. מסחר מגמה בו אתה נדרש לנתח את מגמת המסחר הראשית ולסחור אותה.

* הנ"ל הוזכר בקצרה, כל אחד מהסעיפים הנ"ל הוא תחום בפני עצמו ומצריך לימוד מעמיק !


מסחר באופציות מעוף הוא " מסחר סכום אפס " בסוג זה של מסחר על כל שקל שאתה מרוויח, סוחר אחר מפסיד וההפך ולכן חובה עליך להשיג יתרונות רבים ככל הניתן, בין אם בהכרת אפיק ההשקעה לעומק ובאמצעות כלי מסחר מתקדמים.


כלים למסחר מקצועי באופציות מעוף - מערכות מסחר ומערכות תומכות החלטה


ראשית עליך לזכור כי מערכת מסחר באופציות מעוף חייבת להציג בפניך את שערי האופציות בזמן אמת ( מחירי האופציות און ליין ) ולתת לך מספר כלי החלטה כמו אפשרות לצפייה בגרפים און ליין ( למשל גרפים בזמן אמת של מחירי אופציות והמדדים השונים ) . כאמור עליך להשיג יתרונות רבים ככל הניתן כאשר אתה מבצע מסחר באופציות מעוף.

מערכת מסחר היא הקשר שלך לאופציות מעו"ף, ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר כך אתה נהנה מיתרונות רבים יותר על פני משקעים אחרים שגם הם מטרתם בדיוק כמוך, להרוויח כמה שיותר כסף. מערכת מסחר אשר מאפשרת לך לבצע מסחר אוטומטי באופציות מעוף היא המערכת שתתרום לך את התרומה הגדולה ביותר ותעניק לך יתרונות רבים מאוד על פני משקעים אחרים ותהפוך אותך בזמן קצר מאוד לסוחר מקצועי אשר מיישם שיטת מסחר במלואה ללא עירוב אמוציות בתהליך קבלת ההחלטות ! ובכך תעלה משמעותית את הסיכוי שלך להשיג תשואה גדולה יותר ( תוכל לקרוא רבות על היתרונות בביצוע מסחר באופציות מעוף באמצעות מערכת מסחר אוטומטי. )


מהן הדרכים הקיימות להשגת התמקצעות תחום המסחר בנגזרים ?


הדרך היחידה להשגת התמקצעות בתחום המסחר באופציות הוא הניסיון במסחר, אולם ניתן לקבל השקפות מסחר, רעיונות למסחר ושיטות מסחר שונות ומגוונות אשר יעזרו לך בעת בניית " הסוחר שבך " , תהליך בניית הסוחר שבך למעשה נמשך לצמיתות שהרי כל פעם תרצה להרוויח יותר ותרצה לסחור עם כמות אופציות גדולה יותר, יהא עליך כל פעם ללמד את עצמך כיצד לסחור עם כמות גדולה יותר של אופציות ולהכיל את התנודתיות הרבה שאינך רגיל אליה. ניתן לקרוא מאמרים שוק ההון שונים על שיטות מסחר שונות ודרכי פעולה, חברות בפורום שוק ההון אשר חברים בו לא מעט סוחרים מנוסים אשר כותבים את דעתם והשקפתם על המסחר - תוכל להיוועץ בהם.


למידה באמצעות תוכנת מסחר וירטואלי ( סימואלטור מסחר ) למסחר בבורסה אשר עשויה לשמש ככלי עזר משמעותי הן לסוחר המתחיל, אשר טרם הכיר את שוק הנגזרים והן לסוחר המומחה, אשר מעוניין לפתח שיטות מסחר מתקדמות אשר מבוססות על הניסיון שלו.


לסיכום

על מנת לבצע מסחר מקצועי באופציות מעוף עליך להכיר את אפיק ההשקעה לעומק, ובנוסף לסחור באמצעות כלי מסחר מתקדמים ככל הניתן.

זכור ! ככל שתתמקצע יותר - תרוויח יותר.  תסחר עם כלים של מקצוען - תרוויח כמו מקצוען,  זו המתמטיקה של המסחר בבורסה בכלל ובאופציות מעוף בפרט !

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לבצע מסחר באופציות מעוף בצורה מקצועית באמצעות מערכת מסחר אוטומטי, המערכת ניתנת לשבועיים התנסות ללא התחייבות ומתממשקת למערכת ה FMR שלך.


גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :

בורסה למתחילים

מאמרים שוק ההון

מסחר במניות

• מאמר זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בשוק ההון.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.


מסחר אוטומטי זה Go4it