צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

איך לעשות כסף

איך לעשות כסף

במידה ובחרת להיכנס למאמר זה לאחר שקראת את כותרתו אל תרגיש רע עם עצמך, אתה " בסך הכול " בן אדם וישראלי בפרט שרוצה לדעת איך לעשות כסף, זו לא בושה גם לחפש בגוגל איך לעשות כסף בקלות.

במסגרת מאמר זה ניידע אותך איך לעשות כסף מביצוע מסחר בבורסה, המינימום שנעשה הוא שננסה להעלות את הסיכוי שלך להשיג תשואה חיובית.
לא מעט מאזרחי ישראל מוצאים את עצמם לא פעם חולמים על הכנסה נוספת, קבועה, מידי חודש, שתשפר את רווחתם הכלכלית ותעזור להם לשנות את איכות חייהם. כשהם שואלים את עצמם איך לעשות כסף חלקם מגיעים להחלטה כי ביצוע מסחר עצמאי בבורסה עשוי לשפר ולהוות מקור הכנסה נוסף באם תשקיע ותלמד להכיר את התחום ואת אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו.
 במידה ואתה מחפש לעשות כסף בקלות, לעשות כסף מהיר, אתה לא במקום הנכון ! על מנת להרוויח כסף ממסחר בבורסה עליך ללמוד ולהשקיע לא מעט.

לעשות כסף מהבית

לעשות כסף מהבית, להרוויח כסף מהבית, זה חלום של לא מעט שכירים ואף עצמאיים, בין אם תוספת למשכורת ובין אם כמקור הכנסה מרכזי. לא פעם מוצא עצמו האדם השכיר מואס במקום עבודתו, נמאס לו מהבוס, מהתלונות, מהשגרה, מהשכר הנמוך שלדעתו הוא מקבל, לקבל הוראות, לעמוד בפקקים ועוד ועוד, כל אחד בהתאם לעיסוקו. כאמור, ביצוע מסחר עצמאי בבורסה עשוי להוות מקור הכנסה נוסף, תוכל לעשות כסף ממסחר בבורסה כשאתה סוחר מהבית, יושב עם נעלי הבית שלך ואדון לעצמך.

לעשות כסף מהבית זה לא חלום, לכאורה אתה נדרש לתוכנת מסחר וחיבור לרשת האינטרנט וזהו אתה יכול לעשות כסף מהאינטרנט, אתה יכול להתחיל לקנות ולמכור ניירות ערך, אופציות מעוף, מניות, אגח ויתר ניירות הערך אשר נסחרים בשוק ההון בעולם ובבורסה לניירות ערך בישראל. אנו רוצים ליידע אותך שאם תנהג כך תפסיד את כספי השקעתך בזמן קצר מאוד, שכן מסחר בבורסה ללא לימוד מעמיק והתמקצעות מתאימה הינו הימור לכל דבר. אנו חוזרים ומדגישים, כי על מנת לעשות כסף ממסחר בבורסה עליך להשקיע וללמוד, השקעה ולימוד מסודרים ונכונים יבאו אותך למצב שתראה כל פעם שהרווחים שלך הולכים ועולים, ישנם לא מעט דרכים ושיטות לעשות כסף ממסחר בבורסה, עליך להתמקד בדרך אחת או שתיים ולהתמקצע ככל הניתן ולאחר מכן להתפתח עוד ועוד, לא הכל בבת אחת כי.. תפסת מרובה לא תפסת.


אז איך עושים כסף בבורסה ?

כאשר אתה רוצה לבצע מסחר עצמאי בבורסה עליך לקחת בחשבון כי על מנת  לעשות כסף עליך לפעול בצורה מסוימת ולא לקנות ולמכור מניות \ אופציות מעוף \ אג"ח וכו' כאוות נפשך אלא חובה עליך להשקיע לא מעט בדרכך להפוך לסוחר מקצועי שמרוויח לאורך זמן.

להלן מספר טיפים שיסייעו לך לעשות כסף מהבית מביצוע מסחר בשוק ההון

1. כסוחר בבורסה עליך לקחת בחשבון כי יהיו לך גם הוצאות, אחת מההוצאות המרכזיות היא העמלות שאתה משלם בגין קניה ומכירת ניירות ערך, לניירות ערך שונים ישנם עמלות שונות. למשל במידה ובחרת לבצע מסחר יומי קח בחשבון כי היקף הפעילות בביצוע מסחר יומי הוא אינטנסיבי, שכן אתה מוכר וקונה ניירות ערך בתדירות גבוה ולכן עליך לנסות להוזיל ככל הניתן את העמלות ואת התשלום בעבור שירותי המסחר שאתה מקבל מחבר הבורסה, חסכון בעמלות אלה עשוי לחסוך לך מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש בחודשו שיצטרפו לתשואה החודשית שלך.

זה המקום ליידע אותך כי בדומה להצלחת קבוצות הרכישה בתחום הנדלן, גם בתחום מסחר בבורסה הוקמה קבוצת רכישה, תוכל להצטרף וליהנות ממסלולי מסחר זולים במיוחד, שירותי מסחר מתקדמים וכן הטבה בלעדית - קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום. הקלק כאן והצטרף - מסחר בבורסה.

2. אתה חייב לבנות שיטת מסחר מסודרת ומוגדרת היטב, שיטת מסחר שבה אתה יודע מתי אתה קונה את נייר הערך, מתי אתה מוכר אותו, מתי תבצע סטופ לוס, מתי תממש רווחים, מתי אתה מוכן להעלות את הסיכון ומתי אתה צריך להפחית את הסיכון. ניהול סיכונים הוא חלק מהדרך שלך לעשות כסף ולכן הוא חייב להיות חלק בלתי נפרד משיטת המסחר שבחרת לסחור בה.

על מנת לבנות שיטת מסחר אתה גם צריך - אך לא חייב - לקחת קורס לימודי שוק ההון שבו תקבל ידע מתאים על שוק ההון בכלל ואפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו בפרט, קורס מסחר בבורסה עשוי לסייע לך לא מעט בהעלאת הידע שלך במהירות, בל נשכח כי כיום אפשר ללמוד את הכל מרשת האינטרנט.

3. מסחר בבורסה הוא תחום שאין להקל בו ראש, כאמור על מנת להרוויח כסף עליך לסחור כאשר יש לך שיטת מסחר מסודרת לכן אנו ממליצים לך לערוך בסופו של כל יום מסחר לערוך רשימה של טעויות שביצעת על מנת שלא תחזור עליהם וכן לבדוק כיצד אתה יכול לייעל את היתרונות שלך בחיזוי התנהגות אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו.

 עליך לבחון את יכולות המסחר שלך באמצעות סימולטור מסחר אשר יאפשר לך ללמוד להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת וזאת ללא תשלום " דמי לימוד " תוכל גם לשפר את מיומנות המסחר שלך תוך שימוש בסימולטור מסחר בבורסה אשר יאפשר לך לסחור בבורסה און ליין ללא סיכון כספך !


4. כאמור כל שעליך לעשות על מנת לעשות כסף הוא להיות בעל חיבור לרשת האינטרנט ומערכת מסחר, כמובן אחרי ששיפרת את מיומנות המסחר שלך ודאגת להכיר את אפיק ההשקעה לעומק. בשוק ההון יש מספר דרכים לעשות כסף על ידי מסחר באפיקי השקעה שונים אשר כל אחד מהם מתנהג בצורה שונה, זכור ! מסחר באופציות שונה ממסחר במניות, מסחר במניות שונה ממסחר באגח וכן הלאה.. לכן עליך להתאים את הידע שלך וכן את נייר הערך גם לאופי שלך, האם אתה סוחר שמוכן לקחת סיכונים גדולים או ההפך ולהכיר בכל אחד מאפיקי ההשקעה שבחרת לסחור בהם את היתרונות והחסרונות. במסחר באפיק השקעה ממונף, למשל אופציות מעוף, לעומת באפיק השקעה מניות , אגח וכו' דבר המלצות אלה באות בהמשך לנכתב בסעיף 2 המדבר על בניית שיטת מסחר מסודרת.


5. מערכת מסחר היא הקשר שלך לניירות ערך, ישנם אפיקי השקעה למשל אופציות מעוף, שמסחר ללא מערכת מסחר מתקדמת, מערכת מסחר און ליין, הוא הימור לכל דבר, התנודתיות והזמן הקצר מאוד הנדרש לשם ביצוע פעולה נמדדים בשניות בודדות, לא פעם סוחר אשר סוחר עם מערכת מסחר שאינה מתקדמת מוצא את עצמו מפסיד כסף במסחר באופציות מעוף מכיוון שלא הספיק להגיב להתרחשויות כאלה ואחרות.

מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת שתקדם את יכולות המסחר שלך משמעותית ותאפשר לך ליהנות מיתרונות טכנולוגיים רבים על פני משקיעים אחרים שגם הם בדיוק כמוך רוצים להרוויח כמה שיותר כסף, זכור על מנת להרויח כסף עליך להשיג יתרונות רבים ככל הניתן, הן יתרונות מבחינת הידע בחיזוי התנהגות נייר הערך ובין במערכת ביצוע שתבצע את מבוקשתך במהירות של מילישניות.


8. לימוד מתוך מאמרי שוק ההון וכן הצטרפות ל - פורום שוק ההון עשויים לתרום לך מאוד מאחר ובמאמרים קיים ידע נרחב וניסיון של שנים שעשוי לקדם את יכולות המסחר שלך. חברות בפורום שוק ההון תאפשר לך להתייעץ עם סוחרים מנוסים ואף לייעץ ולהחליף דעות עם סוחרים אחרים שיוכלו להסביר לך איך להרוויח כסף רב יותר באפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו על מנת לשפר את יכולות המסחר שלך ושיטת המסחר שלך, כאמור שיפורים אלה יעזרו לך להרוויח יותר כסף.

9. עליך להשקיע " בסוחר שבך " תמיד ! שכן ככל שתשפר את מיומנות המסחר שלך תרוויח יותר כסף, במידה ואתה רוצה לעשות כסף אתה צריך ללמוד גם להפסיד כסף, עליך ללמוד להכיר את עצמך שאתה מפסיד, עליך ללמוד להתנהל ולהמשיך קדימה למרות הפסדים, עליך ללמוד למזער את ההפסדים ככל הניתן ולא לתת להם לגדול, עליך ללמוד להרוויח ולא לאבד את הראש בגלל שהרווחת אלא להיצמד לשיטת המסחר שלך שאותה תשפר תמיד על מנת להרוויח כמה שיותר כסף.

10. הטכנולוגיה בעולם התפתחה, אם בעבר ניתן היה לבצע מסחר בשוק ההון ממחשב אחד בלבד במקום פיזי אחד בלבד, כיום תוכל לסחור מכל מקום בעולם על ידי ביצוע מסחר עצמאי בבורסה ב- מחשב למסחר בבורסה שנמצא "בענן " . הטכנולוגיה מאפשרת לך להתחבר על ידי שם משתמש וסיסמא למחשב שלך שנמצא " בענן " ולסחור ממנו כאשר פיזית אתה יכול להיות על שפת הים, בחו"ל או בכול מקום אחר בעולם, תוכל אף לבצע מסחר בבורסה באמצעות הסמארטפון שלך על ידי התחברות למחשב הענן. אגב במחשב ענן קיים גיבוי לחיבור לרשת האינטרנט וכן גיבוי לחיבור לחשמל.

לאחר שקראת לא מעט טיפים שיסייעו לך לעשות כסף ממסחר בבורסה, אנו מביאים לפניך מספר יתרונות בביצוע מסחר בבורסה באופן עצמאי 

להלן היתרונות :

1. תגמול כספי לא מועט - לאחר שהתמקצעת כנדרש בביצוע מסחר בבורסה אתה כבר יודע איך לעשות כסף ממסחר בבורסה, זכור ! ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר.

2. לימוד פשוט - אין צורך לסיים תואר או לקבל תעודה כלשהי על מנת לבצע להרוויח כסף, לא פעם אנו רואים סוחרים שלא סיימו תואר או הכשרה מסוימת מרווחים יותר כסף מאשר כלכלנים מקצועיים, כל שעליך לעשות הוא להשקיע בהכרת מערכת מסחר, ללמוד להכיר את אפיק ההשקעה לעומק " ולחנך את הסוחר שבך " על מנת להיצמד לשיטת המסחר שבחרת לסחור. 

3. שוויון הזדמנויות - אתה צריך להיות רק אתה עצמך, אינך נדרש לקשרים על מנת לסחור בורסה, להיות בעל השכלה גבוה וכו. לכולם יש את אותה הזדמנות לבצע מסחר בבורסה, לא משנה אם אתה עשיר או עני גר בשכונת יוקרה או בפריפריה הבורסה בנויה בצורה כזו שלכולם יש אותן הזדמנויות להרוויח.

4. לא צריך הרבה כסף על מנת להתחיל - אינך זקוק להרבה כסף על מנת לסחור, אתה צריך כמה אלפי שקלים על מנת לקנות ולמכור ניירות ערך, כמובן שהרווחים ( וההפסדים ) יהיו בהתאם לשווי ההשקעה שלך ובהתאם לנייר הערך שאתה תסחר בו. זו למעשה הדרך להרוויח כסף באופן עצמאי בהשקעה הנמוכה ביותר שתוכל למצוא והכל בשליטה שלך.

5. אתה אדון לעצמך - אין לך מנהלים, עובדים לקוחות ושותפים, אתה אדון לעצמך, אתה מבצע את הפעולות וקובע כיצד יראה סדר היום שלך, אתה המחליט.

6. השקעה נמוכה בציוד ובמכשור - אין צורך להשכיר משרד, לרכוש רכב, ריהוט מיוחד וכדומה. כל שאתה נזקק הוא מחשב וחיבור לרשת האינטרנט ציוד זה הוא סטנדרטי בכול בית כך שאין כל צורך בהכנות מיוחדות מבחינה זו.

7. לוח זמנים גמיש - אתה מחליט מתי תעבוד, איפה תעבוד, מתי תצא לחופשה וכמה זמן תעבוד, אתה יכול להחליט ולתכנן את יומך כאוות נפשך.

8. עלויות שוטפות נמוכות - אינך נדרש לשלם שכר דירה, מים, ארנונה, פרסום וכו. כל שעליך לשלם הוא עמלות עבור פעולות הקניה והמכירה של ניירות הערך עליות אלה הן זולות מכול עלויות תפעול של עסק כלשהו שתקים ואת חלקן תשלם רק אם תשתמש בשירות.

9. היכולות לעבוד מכל מקום עם חיבור אינטרנט - אתה יכול לעשות כסף ממסחר בבורסה מכל מקום בעולם בו יש חיבור לרשת האינטרנט , אינך נדרש להיות במקום קבוע, המסחר בבורסה יכול להתבצע על ידך מבית קפה, מחבר, מהבית, משפת הים ואף ממכשיר הטלפון הנייד שלך, תוכל אף ליהנות מהיתרונות מביצוע מסחר בבורסה באמצעות מחשב ענן

הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות מביצוע מסחר בבורסה בצורה מקצועית באמצעות מערכות מסחר אוטומטי ובמחירים אטרקטיביים !

לפרטים נוספים,גולשים אחרים שגלשו בדף זה התעניינו גם ב :

מסחר אלגוריתמי

הבורסה לניירות ערך

• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע  זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it